شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

بروشور وب سایت های خبری

پنج شنبه 04 تیر 1394


شرکت رادوب طراحی سایت های خبـری و اطـلاع رسانی اعـم از روزنامه ها , گاهنامه ها , آژانس های خبری و غیره را متناسب با نوع اخبار و نحوه ی اطلاع رسانـی طراحی می نماید .

برخی از امکانات اختصاصی در زمینه وب سایت خبری - اطلاع رسانی

 

1 .  طراحی و پیاده سازی سبک ( بارگذاری سریع صفحات )  -  2 .  به اشتراک گذاری درشبکـه هـای اجتمـاعــی  -  3 . برنامه نویسی بر اساس مقیاس بالای کاربران و بازدید کنندگان و ...

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه