شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

ویدیوی تبلیغاتی ال جی برنده یکی از معتبرترین جوایز سال شد

شنبه 20 خرداد 1396

ال‌جی بخاطر ساختن خانه‌ای از کارت‌های بازی روی ماشین لباسشویی در حال کار، جایزه معتبر AME را دریافت کرد.این جایزه بخاطر بازاریابی خلاقانه و موثر با نشان دادن قابلیت اصلی محصول، به ال‌جی تعلق گرفت

ال‌جی با ویدئوی «خانه کارت‌ها» و ثابت کردن اینکه یک ماشین لباسشویی می‌تواند ستاره یک ویدئوی همه‌گیر باشد، توانست جایزه AME در شاخه «سرگرمی تحت برند» را به دست آورد. جایزه AME ( تبلیغات، بازاریابی موثر) به عنوان یکی از معتبرترین افتخارات صنعت، عواملی مثل استراتژی کمپین‌های بازاریابی، محتوای خلاقانه، ارزش افزوده و مهم‌تر از همه تاثیرگذاری را در سطح جهانی می‌سنجد.
این ویدئو (http://youtu.be/bthVcI9M2lg) (http://www.aparat.com/v/zan01) سریعا توانست ۱۰۰ میلیون بازدید در سایت‌های مختلف به دست آورد. در این ویدئو کارت‌ باز حرفه‌ای آقای Bryan Berg توانست خانه کارتی به ارتفاع ۳.۳ متر بر روی ماشین لباسشویی LG Centum System™ بسازد در حالی که محفظه این لباسشویی با سرعت ۱۰۰۰ دور دقیقه درحال چرخش بود. شاهکاری که توانست افتخار ساختن بلندترین سازه کارتی در عرض ۱۲ ساعت را به ارمغان بیاورد. این ویدئو به این منظور طراحی شده بود تا به طرز خلاقانه‌ای سیستم جدید Centum System™ شرکت ال‌جی را به نمایش بگذارد. سیستمی که دوام و بهره‌وری انرژی لباسشویی را به حداکثر رسانده و میزان صدا و لرزه را به حداقل می‌رساند.
آقای Han Chang-hee ، مدیر ارشد بازاریابی لوازم خانی و محصولات تهویه هوای ال‌جی می‌گوید: «خلاقیت موثرترین ابزار ما برای نهایت تاثیرگذاری و رساندن پیام لوازم‌خانگی‌مان به گوش مخاطب هدف است. اینکه بزرگان این صنعت کار خوبی که انجام می‌دهیم را به رسمیت بشناسند باعث افتخار ماست. ما از داوران AME بابت این افتخار بسیار تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم»
در ادامه موفقیت کمپین خانه کاغذها، ال‌جی یک سری ویدئوی محبوب برای گفتن داستان لوازم‌خانگی خاص و خلاقانه خود تولید کرد. از جمله ویدئوی «نقاشی» دیواری بزرگ به‌وسیله بیش‌ از ۱۸ هزار لامپ و بالا رفتن یک صخره‌نورد حرفه‌ای از ساختمانی ۳۳ طبقه فقط به‌وسیله قدرت مکش دو جاروبرقی بی‌سیم ال‌جی.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه