شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

OnePlus 5 در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد

سه شنبه 16 خرداد 1396


OnePlus 5 در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ معرفی خواهد شد:این روزها تبلیغات زیادی راجع به گوشی OnePlus 5 وجود دارد. کمپانی سازنده این گوشی گفته است که از چه پردازنده ای در این گوشی استفاده خواهد شد.همچنین برخی از رنگ های این گوشی مشخص شده است و جک هدفن نیز ممکن است حذف نشود. چند روز پیش تبلیغی از نمونه عکس به ثبت رسیده توسط دوربین این گوشی پخش شد و ظاهر بسته بندی این گوشی نیز به بیرون درز کرد.هم اکنون شایعاتی مبنی بر معرفی این گوشی در تاریخ ۱۵ ژوئن پخش شده است.

همانطور که در عکسی که در بالای این خبر مشاهده می کنید این گوشی در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۷ در ساعت ۳ بعد از ظهر معرفی خواهد شد. اگر هم این شایعات حقیقت نداشته باشند به تاریخ عرضه این گوشی نزدیک هستیم و در تاریخی نزدیک به همین تاریخ معرفی خواهد شد.

حتی اگر این عکس فاش شده واقعی باشد، به راحتی میتوان تاریخ های نوشته شده در آن را با استفاده از یک برنامه ویرایش عکس تغییر داد. بنابراین نمی توان گفت که این تاریخ صددرصد صحیح است و میتواند ساختگی باشد. برای این که از تاریخ صحیح و رسمی معرفی این گوشی باخبر شوید باید چند روز صبر کنید.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه