شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

انتشار تصاویر جدید ثبت شده با دوربین دوگانه موبایل وان پلاس ۵

سه شنبه 16 خرداد 1396


 انتشار تصاویر جدید ثبت شده با دوربین دوگانه موبایل وان پلاس ۵ : تصاویر جدیدی در فضای مجازی انتشار پیدا کرده است که گفته می شود این تصاویر با موبایل وان پلاس ۵ گرفته شده است . این دوربین با کمک شرکت DxO گسترش پیدا کرده و دوربین این گوشی با ساختار عمودی روی بدنه دستگاه جای گرفته است .

پیش تر تصویری از دوربین وان پلاس ۵ که با پس زمینه بلور بود منتشر شده بود که نشان می داد دستگاه از افکت بوکه پشتیبانی می کرد اما حالا با انتشار این تصاویر جدید موضوع دیگری روشن می شود.یکی از تصویرهای که هم اکنون منتشر شده است به شکل سیاه و سفید است که در اصل نشان میدهد از میان دو سنسور دوربین گانه پرچمدار جدید وان پلاس ، به صورت سیاه و سفید یا مونوکروم تصویربرداری می نماید.

در گذشته کمپانی چینی وان پلاس در حساب کابری توییتری خود تصویری را انتشار داده بود و از مردم می خواست تا تعیین کنند که کدام سمت تصویر به وسیله دوربین وان پلاس ۵ گرفته شده است . در همان موقع شفافیت و جزیئات واضح در تصویر این گونه مشخص می کرد که یکی از سنسورهای دوربین دوگانه اسمارت فون به مونرکروم اشاره می نماید .

موبایل وان پلاس 5

در نتیجه هم اکنون تصاویر جدیدی توسط منبعی انتشار پیدا کرده که نشان می دهد توسط دوربین های اصلی وان پلاس ۵ ثبت تصاویر۱۶مگاپیکسلی امکان پذیر می باشد و از گشودگی دهانه لنز f/1.8 بهره مند شده است.

 

موبایل وان پلاس 5

موبایل وان پلاس 5

موبایل وان پلاس 5

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه