شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

ساخت فریم برای عکس‌ها و ویدئوها در فیس‌بوک به تقلید از اسنپ چت

شنبه 18 دی 1395

فیس‌بوک دست از کپی کاری از اسنپ چت بر نمی‌دارد.

ماههای گذشته فیس‌بوک برای ایجاد جذابیت بیشتر دست به افزودن ویژگی‌های جدید زده است و در این راه ابایی از کپی‌برداری از اپ های بزرگ و کوچک نداشته است و اکنون با Camera Effects Platform به کاربران خود اجازه داده است تا فریم اختصاصی برای عکس پروفایل خود درست کنند و ویدئوهای خود را به فریم‌های تعریف‌شده مجهز کنند.

درنهایت فیس‌بوک با ابزار جدید کاربران خاص را با نقشه‌های جذاب مانند مراسم عروسی یا جشن‌های مختلف به خود جلب می‌کند و مانند پیشنهاد اسنپ چت با Geofilter اجازه به اشتراک‌گذاری فریم‌ها با دیگران را فراهم کرده است.

برای استفاده از ابزار جدید اینجا را کلیک کنید.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه