شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

می‌توانید در خارج از ساعت اداری ایمیل‌های کاری را چک نکرده و آفلاین شوید

شنبه 18 دی 1395

از اول ژانویه کارگران فرانسوی می‌توانند در ساعت خارج از اداره ایمیل‌های کاری را چک نکرده و آفلاین شوند.

کمپانی‌های فرانسوی به‌خصوص در بخش آی تی قول داده‌اند تا طبق قانون جدید رفتار کرده و اجازه قطع ارتباط با سیستم اداری را به کارمندان خود در ساعاتی که آف بوده و در اداره حضور ندارند، بدهند.

چک کردن ایمیل و ساخت فایل‌های پاورپوینت و اکسل در خارج از ساعت کار اداری امری رایج و دردسرساز در اغلب کمپانی‌های غربی به‌خصوص در بخش آی تی شده و بالانس زندگی-کار ازمیان‌رفته است و به همین دلیل قانون جدید کار در فرانسه که از اول ژانویه به اجرا گذاشته‌شده، اجازه می‌دهد تا کارفرمایان نتوانند کارمندان خود را برای انجام کار اداری در بیرون از اداره مجبور کنند.

تعریف سیستم اینترنتی 24/7 که باعث می‌شود کارمندان همیشه آنلاین باشند، دردسرهای زیادی را ایجاد کرده و توسعه ابزارهای دیجیتال و موبایل به این مشکل دامن زده تا جایی که کارمندان همیشه آنلاین، خانه و کارشان یکی شده است.

مریم الخمری، وزیر کار فرانسه در گزارش 2015 درباره سلامت کارمندان همیشه آنلاین هشدار داد و تلاش کرد تا با تصویب قانون جدید، جلوی فجایع کارگری در محیط آنلاین و آفلاین را بگیرد.

در قانون جدید به کارگر و کارفرما درباره انجام امور اداری بیرون از محیط کار اجازه مذاکره داده‌شده تا با توافق با یکدیگر و بر اساس ضوابطی که باعث تداخل در امور زندگی خصوصی کارمند نشود، کارهای تعریف‌شده هندل شود.

این قانون بخشی از تلاش برای تغییر قانون کلی کار در فرانسه محسوب می‌شود،در حالی که قانون 35 ساعت کار در هفته را تحت تاثیر قرار دهد.

کمپانی‌هایی مانند فولکس‌واگن و دایملر در آلمان و Axa در فرانسه پیش‌تر چنین قانونی را بر اساس چک نکردن ایمیل در شب و تعطیلات آخر هفته به اجرا گذاشته‌اند.

در اکتبر 2015 بر اساس نظرسنجی موسسه Eleas بیش از یک سوم کارمندان فرانسوی مجبور شده‌اند تا کارهای اداری را به‌صورت آنلاین در خانه انجام دهند که این موضوع به‌سلامت روح و روان و همچنین خانواده آنها لطمه زده است.

تحقیقات نشان داده است که کارمندان با دو ساعت انجام کار اداری در منزل در کنار آف شدن از ایمیل در ساعت‌های 3 تا 5 بعدازظهر برای رسیدگی به فرزندان و تهیه شام رضایت داشته‌اند، به این شرط که حق‌وحقوق آنها پرداخت شود.

 

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه