شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

افزایش پنج برابری سرعت wifi با روشی ساده

پنج شنبه 16 دی 1395

در برخی مواقع مشکلاتی برای آنتن دهی گیرنده wifi شما پیش می آید که باعث کند شدن سرعت اینترنت شما می شود. با استفاده از نرم افزار wifi analyzer می توانید کانال دریاف امواج wifi خود را تغییر دهید و سرعت wifi خود را تا پنج برابر افزایش دهید.

اگر شما با سرعت کم و آنتن ضعیف ارتباط بی سیم خود(wifi) رنج می برید و پول اینترنت پر سرعت را پرداخت می کنید در حالی که سرعت واقعی اینترنت شما بسیار کم تر از مقدار بیان شده است، پس بهتر است که از نرم افزار wifi analyzer برای حل این مشکل استفاده کنید.

چند وقت پیش یکی از کاربران مطلبی را در Reddit به اشتراک گذاشت که راه حل ساده ای را برای حل مشکل سرعت wifi مطرح کرد.

یکی از این مشکلات انتخاب کانال ضعیف است. سیگنال های بی سیم از طریق امواجی در کانال هایی در هوا دریافت می شوند. اگر چندین سیگنال از یک کانال استفاده کنند، بر روی یک دیگر اثر می گذارند که این امر باعث از دست رفتن اطلاعات می شود و در نتیجه امواج باید دوباره پخش شوند که باعث کند شدن سرعت اینترنت شما می شود.

اگر شما در حوالی گیرنده های وای فای دیگری زندگی می کنید، مثلا در ساختمان پر جمعیتی زندگی می کنید و ساکنین این ساختمان از wifi استفاده می کنند، احتمال این که سیگنال های دریافتی شما با سیگنال های دریافتی دیگران تداخل پیدا کند زیاد است.

راه حل شما این است که wifi analyzer را دانلود کنید تا به شما بگوید که از چه کانال هایی استفاده می کنید.

کار با این نرم افزار بسیار راحت است. ابتدا نرم افزار را اجرا کنید و شبکه خود را آنالیز کنید سپس به کانال های پیشنهادی نرم افزار نگاه کنید و گیرنده خود را به یکی از کانال های پیشنهادی متصل کنید.

راه های دیگری همچون تغیر مکان گیرنده ی خودمشخصات و تغییر دادن تنظیمات پیشرفته دستگاه برای افزایش سرعت wifi وجود دارد، اما تغییر کانال دریافت سیگنال بهترین راه موجود است.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه