شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

با این ۳ روش مشکل باز نشدن تصاویر تلگرام تان را حل کنید

پنج شنبه 16 دی 1395

آیا شما هم با مشکل باز نشدن تصاویر تلگرام تان روبرو شده اید؟ آیا نمی توانید عکس ها، فیلم ها و استیکر های تلگرام تان را با وجود سرعت خوب اینترنت تان باز کنید؟ ما در این مطلب به شما می گوییم که چگونه می توانید این مشکل را حل کنید.

همه عکس ها و شکلک هایی که در تلگرام دریافت می کنید، در فضایی به نام کش ذخیره می شود. این فضا خیلی سریع تر چیزی که فکر می کنید پر می شود. به اندازه ای که حتی ممکن است در عرض یک ماه صدها و یا شاید هزاران فایل درون این پوشه ایجاد شود که شما باید آن ها را به صورت دستی پاک کنید.

  • روش اول: پاک کردن حافظه

خیلی از کاربران تلگرام از اینکه با وجود خالی بودن حافظه گوشی باز هم تصاویرشان باز نمی شود گله مند هستند. برای حل این مشکل مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله اول: حافظه دانلود

در ابتدا به پوشه مدیریت فایل یا همان فایل منیجر گوشی مراجعه کنید. اطلاعات گوشی در حافظه داخلی یا کارت حافظه ذخیره می شود. در پوشه Telegram تمام فیلم ها، عکس و فایل هایی که دانلود کردید وجود دارد که می توانید این اطلاعات را حذف کنید و یا به کامپیوتر شخصی خود انتقال بدهید.

مرحله دوم: حافظه کش

اگر به اینترنت وصل هستید آن را قطع کنید. data های شما در مسیر android/data/com.telegram.messenger به نام cache قرار گرفته است. تمام آن ها را پاک کنید. البته ممکن است پاک کردن آن ها کمی طولانی شود.

اصلا نگران نباشید. پاک کردن این پوشه باعث از بین رفتن پیام های دریافتی شما نمی شود. بعد از پاک کردن گوشی دوباره تصاویر برایتان لود می شود.

اگر برنامه شما باز و در حال اجرا است و با بستن برنامه باز هم مشکل وجود دارد، از نرم افزاربرای پاک کردن استفاده کنید.

زمان پاک شدن

اینکه چقدر طول می کشد تا محتویات پوشه مورد نظر پاک شود کاملا به مدل گوشی شما و حجم آن بستگی دارد.

  • روش دوم: قدیمی بودن نسخه تلگرام

پیشنهاد می کنیم دیتا خود را پاک کنید و جدیدترین نسخه تلگرام را نصب نمایید. بعد از این کار شما باید برای اتصال مشکلی نداشته باشید.

  • روش سوم: اختلال با آی پی های ایرانی

گاهی اوقات مشکل به وجود آمده در لود شدن تصاویر تلگرام به دلیل استفاده از آی پی ایران است. در این مواقع اگر از فیلتر شکن به جای آی پی ایران استفاده کنید تا مشکل تان حل می شود.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه