شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

با قابلیت جدید گوگل آشنا شوید!

پنج شنبه 22 مهر 1395

موتور جستجوی گوگل تا کنون قابلیت های خلاقانهٔ زیادی از خود بروز داده است. آخرین قابلیت گوگل خبر بسیار خوشایندی برای طراحان گرافیک و همچنین طراحان سایت بوده است.

باز هم قابلیتی جدید در گوگل

اگر در گوگل، عبارت RGB to Hex یا خیلی ساده تر، فقط یکی از رنگ های شناخته شده به هگزادسیمال یا rgb را وارد کنید، یک مبدل رنگ نمایان می شود که از طریق آن می توانید مقدار رنگ مورد نظر خود را به هر دو روش، دریافت کنید. 

به علاوه، با زدن دکمهٔ Show Color Values، می توانید مقدار رنگ انتخابی خود را به فرمت های مختلفی مثل HSV، HSL و CMYK نیز مشاهده کنید. این ویژگی قطعاً بهترین قابلیت موجود در دنیا نیست! اما می توانید بدون باز کردن فتوشاپ یا گیمپ، مقدار رنگ دلخواه خود را به سرعت دریافت کنید!

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه