شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

نماد اعتماد تجارت الکترونیک از این پس توسط شرکت پست صادر می شود

یک شنبه 18 مهر 1395


نماد اعتماد تجارت الکترونیکی را می توان یکی از پروژه های موفق دولت در فضای مجازی دانست. این پروژه چند سال پیش با هدف احراز هویت کسب و کارهای اینترنتی و ساماندهی آن ها کلید خورد و با اجرای نسبتا موفق، توانست شرایط را به نحوی فراهم آورد تا کاربران با آرامش ذهنی بیشتری نسبت به خرید از اینترنت اقدام نمایند.

اهدای این نماد به کسب و کارهای اینترنتی تا کنون بر عهده وزارت صنعت بود، اما مدیرعامل شرکت پست امروز در یک نشست مطبوعاتی، اعلام کرد که زین پس سازمان متبوعش این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت.

حسین مهری، در نشستی خبری که به مناسبت روز جهانی پست تدارک دیده شده بود، عنوان کرد: «مطابق با اساسنامه جدید شرکت ملی پست، تمامی فروشگاه‌های مرتبط با تجارت الکترونیکی باید از این پس نماد اعتماد را از شرکت ملی پست دریافت کنند. پیش از این و تا مرداد ماه امسال، وزارت صنعت متولی ارائه گواهینامه نماد اعتماد بود، اما از این پس این وظیفه به شرکت پست واگذار شده است.»

مهری در ادامه عنوان کرد که هم اکنون ۲۱۱۵ فروشگاه اینترنتی مجاز در کشور در حال فعالیت هستند و ۷۰۰ فروشگاه غیرمجاز نیز به تعطیلی کشیده شده است. وی همچنین افزود که طی ۶ ماهه اخیر، ۲ میلیون مرسوله تجارت الکترونیک از طریق درگاه پست ارسال شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پست در انتها نیز تهران، خوزستان، اصفهان، خراسان رضوی و شیراز را به عنوان شهرهایی که بیشترین ترافیک تجارت الکترونیک را طی ۶ ماهه گذشته به خود اختصاص داده اند، معرفی کرد.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه