شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

مرورگر اپرا مکس بروز رسانی شد؛ با ویژگی های جدید امنیتی ارتقاء یافته و یک اد بلاکر حرفه ای !

یک شنبه 18 مهر 1395

اپرا به تازگی یک مجموعه جدید از ویژگی های مختلف را برای مرورگر اندروید خود معرفی کرده است که در مقایسه با نرم افزارهای محافظت نشده آیفون امنیت بهتر و حریم استوار تری را در اختیار کاربران می گذارد. از قرار معلوم این سازنده می خواهد این ویژگی های جدید را در طول چند روز آینده در قالب یک نسخه جدید از مرورگر اپرا مکس در اختیار کاربران قرار دهد.

همترین ویژگی این بروز رسانی قابلیت جالب پرایوسی مد " privacy mode " می باشد که کاربران را قادر می سازد تا حریم خصوصی خود را تقریبا در دامنه تمام نرم افزارهای نصب شده بر روی یک گوشی اندروید ارتقاء بخشند . 

اپرا در خلال مطالبی که در مورد این بروز رسانی منتشر کرده در مورد سیاست مشکوک اپل در زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران گفته است که این سازنده در طول چند سال گذشته سر و صدای زیادی  را در مورد حریم خصوصی و امنیت اطلاعات کاربران گوشی های آیفون به پا کرده است با وجود این هنوز هیچ اقدامی از طرف این شرکت در مورد رفتار نادرست نرم افزارهایی که این حریم را به خطر می اندازند، صورت نگرفته است.

خبر خوب این است که اپرا توانسته روشی را پیدا کند که به واسطه آن از بدرفتاری نرم افزارهای اندروید و دنبال شدن کاربران به وسیله آن ها جلوگیری سازد به این ترتیب که قابلیت پرایوسی مد اپرا مکس نشان می دهد که کدام یک از نرم افزارهای نصب شده بر روی گوش اندروید شما خوب و کدام یک بد می باشد و اطلاعاتتان را برای شرکت های واسط ارسال می کند. 

این سازنده علاوه بر این یک اد بلاکر را نیز به مرورگر خود اضافه کرده است، قابلیتی که مثل یک فیلتر عمل می کند و کاربر را قادر می سازد تا پیام های تبلیغاتی دنبال کننده حالت پرایوسی مد مرورگر اپرا مکس را مسدود سازد و در واقع شما را از شر وب سایت ها و نرم افزارهای تبلیغاتی رها می سازد.

کاربران علاوه بر این می توانند به کمک پرایوسی مد تنها با فعال کردن یک کلید نرم افزاری داده های نرم افزارها و علاوه بر این ترافیک جست و جو شده وای فای خود را نیز رمز گذاری کنند. داشتن یک امنیت و حریم خصوصی بهتر در شبکه های وای فای عمومی مزیت بسیار خوبی می باشد که همه کاربران به آن ها نیاز دارند.

اگر که نرم افزار مرورگر اپرا مکس را بر روی گوشی خود نصب نکرده اید هم اکنون می توانید آن را به طور رایگان از گوگل پلی استور دانلود نمایید. به احتمال زیاد اپرا تا به حال ویژگی های جدیدش را به نرم افزار محبوبش اضافه کرده است. 

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه