شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

تکنولوژی روز دنیا در اپلیکیشن ساز اپتو

شنبه 17 مهر 1395

Augmented Reality یا همان واقعیت افزوده امکانی است که کمک می‌کند تا دنیای واقعی را با ویژگی‌های بیشتری مشاهده کنیم.

در اپلیکیشن‌ها با استفاده از دوربین موبایل، آسان‌ترین و اصلی‌ترین منبع برای مشاهده این ویژگی‌های افزوده شده به واقعیت هستند.

اپلیکشین اَپِتو با هدف رسیدن به جامع‌ترین اپلیکیشن ساز فارسی، برای اولین بار امکان ساخت اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی فراهم کرده است.

به کمک این امکان شما می توانید در کنار ایجاد جذابیت برای کاربران خود، اطلاعات بیشتری را نیز در اختیار آنها قرار دهید و کاتالوگ، جعبه محصول، مجله یا وبسایت خود را هوشمندتر کنید. همین طور می‌توانید با استفاده از خلاقیت خود برنامه‌های متنوع و جذاب بسازید.

اپتو وبسایتی است که کار خود را از شهریور ۹۴ شروع کرده است و در آن شما به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی می‌توانید صفحات اپلیکیشن خود را در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو بسازید.

برخی از امکانات  اپتو:

  • فروشگاه فایل
  • فروشگاه محصولات فیزیکی
  • پرداخت درون برنامه‌ای
  • پشتیبانی از وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس
  • تبلیغات درون برنامه‌ای
  • کانال آپارات
  • ساخت اپلیکیشن موزیک و رادیو

و امکانات دیگر جهت ساخت اپلیکیشن با موضوعات مختلف در دو پلتفرم Android و iOS شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس از امکانات دیگر این اپلیکیشن ساز بهره مند شوید و اپلیکیشن‌هایی با موضوعات و امکانات مختلفی بسازید.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه