شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

گران قیمت ترین آیفون 7 جهان تنها 500000 دلار قیمت دارد!

سه شنبه 06 مهر 1395


کی از انتقاداتی که همیشه به محصولات ساخت اپل وارد است، قیمت بیشتر آنها در مقایسه با کالاهای مشابه می باشد. البته خود اپل و طرفداران این شرکت در پاسخ به این ادعا مواردی مانند کیفیت ساخت بالا و تعلق داشتن به کلاسی متفاوت از محصولات دیجیتال را ذکر می کنند که تا حدی قابل قبول به نظر می رسد. با این حال شاید گروهی هم باشند که فکر کنند آیفون ها به اندازه کافی گران نیستند و باید قیمتی بالاتر از این داشته باشند. اینجاست که پای شرکت های لوکس جهان نیز به میدان باز می شود.

یکی از این کمپانی ها Gresso است که عمده فعالیت آن در زمینه تولید و تغییر ساختاری محصولات عرضه شده در جهان به گونه ای است که باب میل طبقه بسیار مرفه دنیا قرار بگیرد. این شرکت اخیرا مجوعه ای از 3 آیفون 7 را با نام iPhone 7 Black Diamond در اختیار مخاطبانش قرار داده است. هر یک از این آیفون ها 500000 دلار قیمت دارند و پنل پشتی آنها از 1450 الماس سیاه تشکیل شده و بدنه نیز از جنس تیتانیوم رده 5 است. همچنین لوگوی Gresso و فریم احاطه کننده دوربین از 10 گرم طلای 18 عیار ساخته شده است. البته این پایان کار نیست چون ایرپادهای بی سیم اپل نیز با 30 قطعه الماس 2 قیراطی تزئین شده اند.

البته اگر موجودی حساب بانکی شما 500000 دلار نیست می توانید یک کیس مخصوص آیفون 7 از Gresso خریداری کنید که آن هم از تیتانیوم رده 5 و طلای 18 عیار پوشیده شده و قیمت هر یک از آنها تنها 2500 دلار است. کمپانی Gresso هنوز زمان عرضه محصولاتش را به بازار عنوان نکرده و می بایست فعلا در صف خرید آنها منتظر ماند.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه