شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

در نمایشگاه تلکام همراه اول از سرویس های جدیدش رونمایی کرد

دوشنبه 05 مهر 1395

همراه اول در نمایشگاه تلکام از سرویس‌های جدیدی شامل شبکه‌ی وای فای، مودم و سیم‌کارت گردشگرد رونمایی کرد.

وای فای کالینگ یکی از سرویس‌های همراه اول است که از ۱۵ روز پیش به بهره برداری رسیده و در این نمایشگاه در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

کاربران برای نصب این سرویس لازم است به سایت همراه اول مراجعه کرده و آن را روی گوشی خود نصب کنند. پس از نصب این اپلیکیشن به شکل برنامه‌ای پنهان در پس‌زمینه گوشی می‌نشیند و در هر بار استفاده لازم نیست کاربر برنامه‌ی مذکور را فعال کند.

با استفاده از این سرویس کاربر در هر نقطه دنیا که به شبکه وای فای دسترسی داشته باشد می‌تواند با خانواده و دوستان خود در ایران تماس بگیرد و لازم نیست که مخاطب وی حتما تحت شبکه وای فای باشد. به این ترتیب هزینه تماس کاربر بسیار کمتر از هزینه رومینگ بین المللی محاسبه می‌شود. البته بر اساس گزارش همراه اول، هنوز هزینه‌ای در نظر گرفته شده برای مکالمات این سرویس مشخص نیست.

وای‌فای اول

وای فای اول نیز یکی دیگر از سرویس‌های همراه اول است که به شکل شبکه‌‌ی ارائه دهنده‌ی سرویس اینترنت در شبکه‌های موجود در بخش جستجوی شبکه قابل رویت است و کاربر با کلیک روی آن و تغییراتی در تنظیمات گوشی می‌تواند در نقاط خاصی که این سرویس ارائه می‌شود، بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور، از اینترنت پرسرعت وای فای استفاده کند.

بر اساس گزارش همراه اول، در حال حاضر تعداد ۴۰ نقطه در کشور شامل فرودگاه‌ها، مراکز فرهنگی، مراکز تجاری و نقاط پر تردد این سرویس ارایه می‌شود.

هنگام برقراری ارتباط به وای‌فای اول، در صورت استفاده از بسته‌های اینترنت، هزینه‌ی بسیار کمی محاسبه می‌شود و تقریبا از اعتبار بسته کم نمی‌شود اما اگر از اینترنت سیم‌کارت استفاده شود هزینه‌ی بیشتری برای کاربر در بر خواهد داشت.

همراه اول همچنین بسته‌های جدید نوترینو را معرفی کرده که شامل بسته‌های آلفا ( نسل 2) و آلفا +( نسل 3) به مشترکان ارایه می‌شود.

مودم‌های نوترینو

همراه اول همچنین مودم‌های نوترینو شامل سه مودم دانگل، مودم وای فای( جیبی) و مودم روتر رومیزی  را معرفی کرده است.

 سیم کارت گردشگر

سیم کارت گردشگر، سیم کارت اعتباری است که برای گردشگران و بازرگانان طراحی شده است و نیاز کاربران در زمینه‌ی پیامک، مکالمه و دسترسی به اینترنت را در سراسر ایران فراهم می‌کند.

این سیم کارت با قیمت ۵۰ هزار تومان در اختیار مشترکان قرار می‌گیرد و شامل ۳۰ هزار تومان اعتبار اولیه و یک بسته اینترنت ۳ گیگابایت است است.

نسخه‌ی دیگری از این سیم‌کارت با قیمت کمتری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که فاقد اعتبار است.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه