شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

گوگل به دنبال خرید توییتر !

یک شنبه 04 مهر 1395

هنوز هیچ معامله ای صورت نگرفته است با وجود این در آینده نزدیک قراردادهایی بین دو طرف بسته می شود !

توییتر در طول چند ماه گذشته در معرض انتقادهای مختلفی قرار گرفته است . این شبکه اجتماعی در حال حاضر با رشدی آهسته ، سودی در حال کاهش و واکنش هایی منفی از طرف کاربران همراه می باشد از این رو برخی به این فکر افتاده اند که شاید یک شرکت بزرگ تر بتواند سکان مدیریت را به دست بگیرید و برخی از این مشکلات را برطرف سازد . 

خبرهای منتشر شده از طرف خبرگزاری CNBC از این امر حکایت می کنند که شرکت هایی نظیر گوگل ، سلس فورس ( Salesforce ) و چند شرکت بزرگ دیگر به قصد خرید توییتر با این شبکه بزرگ اجتماعی وارد مذاکره شده اند . این خبرها باعث شده اند که ارزش سهام توییتر به طور ناگهانی 20 درصد افزایش یابد و همچنان بیشتر شود .

 CBNC گفته است که به دنبال این رویداد توییتر از طرف شرکت های مختلفی پیشنهادات جالبی را دریافت کرده اما هنوز هیچ قراردادی بین این شبکه اجتماعی و یک طرف دیگر بسته نشده است .

گوگل نیز تا به حال برای دفعات متعددی تلاش کرده که توییتر را بخرد اما هنوز موفق نشده است ؛ این شرکت بزرگ سرمایه کافی را برای انجام این کار و ارتقاء وضعیت تیم توییتر در اختیار دارد . سلس فورس نیز به دلیل فروش و ساخت ابزارهای CRM و تبحرش در زمینه پردازش سیستم های کلود مشهور می باشد ؛ این شرکت هم توان مالی بالایی دارد و می تواند دوران طلایی توییتر را در صنعت شبکه های اجتماعی به آن باز گرداند و علاوه بر این در ارائه خدمات حرفه ای سیستم های کلود به یک مهره معتبر میدان تبدیل نماید .

منابع خبری معتقدند که خریداران بیشتر به دلیل اطلاعات توییتر خواستار خرید آنند تا موقعیت این شرکت به عنوان یک منبع رسانه ای که البته خبر خوبی برای کاربران محسوب نمی شود با وجود این حقیقتی که باید به آن اعتراف کرد این است که امروزه کاربران منبع اصلی درآمد شبکه های اجتماعی محسوب می شوند .

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه