شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

شرکت ایرانسل با موفقیت فناوری VoWiFi را در داخل کشور آزمایش کرد

شنبه 03 مهر 1395

ایرانسل بعد از تست تماس تلفنی بر بستر نسل چهارم تلفن همراه، از فناوری تماس VoWiFi برای اولین بار در ایران رونمایی کرد.

تماس VoWiFi که مخفف Voice over WiFi است از جمله فناوری‌های نوظهور ارتباطی در جهان به حساب می‌آید که برای برقراری تماس‌های صوتی با کیفیت مطلوب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از این فناوری، مشترکان ایرانسل می‌توانند در هر نقطه‌ای که یک شبکه وای‌فای در دسترس باشد، (حتی در خارج از کشور) بدون در نظر گرفتن پوشش شبکه اپراتور در آن منطقه، از طریق اتصال به وای‌فای، تماس‌های صوتی با سرعت و کیفیت بالا را تجربه کنند.

این فناوری چند سالی می‌شود که در بسیاری از نقاط جهان رونمایی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر در هر دو نقطه ی مبدأ و مقصد هیچ پوشش شبکه ای از آنتن های اپراتور مذکرو وجود نداشته باشد هم هیچ محدودیتی برای این امر وجودنخواهد داشت. البته این ارتباط محدودیت هایی نیز دارد که باید هر دو کاربر مجوز استفاده از این شبکه را از اپراتور دریافت کرده باشند ولی ایرانسل مشخص نکرده که وضعیت این سرویس و زمان راه اندازی آن و نوع پوشش شبکه آن به چه صورت خواهد بود.

ایرانسل چند هفته پیش نیز بالاترین سرعت اینترنت بی سیم در کشور را با استفاده از فناوری ارتباط نسل 4.5 موبایل مورد آزمایش قرار داد که در جریان آن توانست به بالاترین سرعت اینترنت بی سیم در داخل کشور به سرعت 1200 مگابیت بر ثانیه برسد.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه