شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

بروشور خدمات رادوب

پنج شنبه 04 تیر 1394


شرکت رادرایانه با بیش از ده سال تجربه مفید درتجزیه و تحلیل، طراحی وپیاده سازی انواع وب سایت های شخصی شرکتی، تجاری، سازمانی و دولتی و هم چنین تولید پرتال ها و نرم افزارهای تحت وب  قادر به ارائه بهترین سرویس به شما خواهد بود.

طــراحـــی وبـــ  سـایـتــــــ :
   طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بـزرگ جلـوه داده و نظر مشتـری راجلب نـموده فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدیـد کننده را  نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

مـیـــزبـانـــی وبــــــ :
    وب هاستینگ (Web Hosting) یا میزبانی‌وب در واقع اجاره فضا بر روی شبکه اینترنت، جهت نـگهـــداری فـایــل‌هــا و داده‌هــای ســایـت مــی‌بــاشــد.

بهینــه سـازی  و سئـــو :
    فرق نمیکند که یک تازه وارد به دنیای بازاریابی آنلاین هستید یا یک حرفه ای،اگر سایت شما در موتورهای جستجوگر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند .ما با کمک تکنیک های بهینه سازی می توانیم سایت شما را در صدر موتورهای جستجو قرار دهیم.

ثبت دامنه جهانیــ و ملیـــــــ :
  اولین گام جهت حضور درعرصه پهناور وب، انتخاب و ثبت دامنه است .

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه