شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

بروشور اتحادیه

پنج شنبه 04 تیر 1394


ما ، در راستای ارائه خدمات مجازی (اینترنتی) اتحادیه ها به ارباب رجوع و اعضاء اتحادیه از یک سو و تسهیل در برقراری ارتباط بین اعضاء و هیئت مدیره اتحادیه و بلعکس ، اقدام به طراحی پورتال اینترنتی مدیریت اتحادیه ها ، اصناف و انجمن ها نموده ایم که برخی از امکانات آن به صورت مختصر ذکر گردیده است .


برخی امکانات نرم افزاراینترنتی اتحادیه ها :

1.  سیستم مدیریت و ارائه مطالب , اخبار و دسته بندی آنها جهت ارائه مطالب و اطلاع رسانی در وب سایت . - 2 . امکان تعریف مناسبتها مربوطه جهت نمایش در وب سایت. - 3 . امکان تعریف چارت سازمانی اتحادیه , معرفی اعضاء , تعریف گالری عکس و ارائه اطلاعات کامل مربوطه - 4 . امکان ایجاد گالری عکس , دسته بندی و ارائه گزارشهای تصویری - 5 . سامانه ثبت نام جهت ثبت نام اعضاء در همایشها , جلسه ها , آزمونها و ...

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه