شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

آموزش استفاده از NFC در Android

شنبه 25 دی 1395

Near Field Communication یا همان NFC برای مواقعی که میخواهید اطلاعات را بین دو دستگاه انتقال دهید بسیار کاربردی است.با استفاده از این تکنولوژی میتوانید برای انتقال فایل های تصویری و ویدئویی یا حتی پرداخت دیجیتال صورت حساب استفاده کرد.در ادامه میخواهیم به بررسی و آموزش NFC بپردازیم.این تکنولوژی با استفاده از امواج رادیویی دو دستگاه اندروید را ( موبایل یا تبلیت ) به هم نزدیک کنید میتوانید با استفاده از NFC به انتقال داده به یکدیگر بپردازید.

با اینکه این یک فناوری جالب است ولی تمامی موبایل‌ها از آن برخوردار نمی‌باشد.برای چک کردن اینکه گوشی شما از این فناوری برخوردار است یا خیر میتوانید از ۲ راه استفاده کنید. یکی این که درب پشتی موبایل را باز کنید و در باتری با اطراف باتری به دنبال نوشته Near Field Communication بگردید.البته بعضی از گوشی‌ها این علامت را در پشت خود درج نکرده و شما باید از راه دوم بفهمید.برای اینکار به قسمت تنظیمات Setting گوشی وارد شوید و گزینه More را انتخاب کنید.اگر کمی به پایین بروید باید گزینه NFC and Android Beam options را مشاهده کنید.

اگر گوشی شما از فناوری NFC برخوردار بود میتوانید با دنبال کردن مراحل زیر آن را فعال کنید :
به قسمت تنظیمات گوشی بروید و بر روی گزینه Setting یا تنظیمات کلیک کنید.
بر روی گزینه More کلیک کنید.
در صفحه باز شده زبانه NFC را لمس کنید تا فعال شود.
حال که NFC را فعال کردید فقط باید به چند نکته کلیدی توجه داشته باشید :
برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات باید هر دو دستگاه از فناوری NFC برخوردار بوده و فعال باشد.
برای شروع اشتراک گذاری نباید هیچ کدام از دستگاه‌ها خاموش یا قفل باشند.
با شروع برقراری ارتباط بین دو دستگاه صدایی پخش میشود که به این منظور است که تمام مراحل را به درستی انجام دادید.
در زمان انتقال اطلاعات گوشی‌ها را خیلی از هم فاصله ندهید.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه