شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

کمپانی اپل تولید آیفون ۸ را کاهش داد

دوشنبه 01 آبان 1396

این روزها بر اساس گزارشات و خبرهایی که از کمپانی اپل منتشر شده است گویا تولید آیفون ۸ آنقدرها هم باب میل این کمپانی نبوده و نتیجه ای که از تولید این اسمارتفون انتظار داشت را نگرفته است و گویا بسیاری از کاربران آیفون منتشر عرضه ی آیفون X هستند و قصد دارند بجای اینکه پول خود را صرف خرید آیفون ۸ نمایند، با پرداخت هزینه ای بیشتر یک گوشی پرچمدار قدرتمند و تمام عیار را خریداری نمایند. اکنون گویا کمپانی اپل تصمیم گرفته است که تولید این گوشی تقریبا به نصف کاهش دهد.

برا اساس خبرهایی که از یک منبع تایوانی منتشر شده است، کمپانی اپل قصد دارد میزان تولید آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را در ماه‌های نوامبر و دسامبر سال جاری به نصف کاهش دهد و اگر چنین خبر درست باشد، احتمالا این کمپانی بسیار زود تصمیم به کاهش تولید این دو گوشی جدید خود گرفته است و تاکنون چنین تصمیمی مبنی بر کاهش تولید آیفون در این کمپانی سابقه نداشته است.

شواهدی مبنی بر درست بودن این قضیه نیز وجود دارد زیرا چند وقت گذشته خبرگزاری رویترز در یک گزارش عنوان کرده بود که کمپانی اپل با تولید آیفون ۸ و ۸ پلاس و همزمان کاهش میزان خرید این دو گوشی، افت ۱٫۵ درصدی در سهام خود در بازارهای بورس داشته است. در گذشته کاربران گوشی‌های آیفون پس از عرضه ی رسمی یک گوشی آیفون جدید، صف‌هایی طولانی بر درب فروشگاه‌های عرضه کننده ی آیفون تشکیل می‌دادند ولی اینبار در زمان عرضه ی آیفون ۸ شاهد چنین صف‌های طولانی کاربران نبودیم و گواهی است بر کاهش تقاضای طرفداران اپل برای خرید آیفون ۸ و ایفون ۸ پلاس.

اگر بخواهیم در این خصوص نتیجه گیری انجام دهیم، گویا عرضه ی آیفون X یکی از چالش‌های جدید برای کمپانی اپل خواهد بود زیرا بسیاری از کاربران هم اکنون منتشر این پرچمدار کمپانی هستند ولی خبرهایی به گوش ما رسیده است که میزان تولید آیفون X محدود بوده و احتمالا پاسخگوی تمامی طرفداران این گوشی نخواهد بود.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه