شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

چگونگی اتصال صوتی اندروید ، iOS و ویندوز به کمک اپلیکیشن های واکی تاکی

یک شنبه 01 اسفند 1395

اتصال صوتی اندروید ، آیفون و ویندوز به کمک واکی تاکی : یکی از بهترین برنامه های که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند برنامه های هستند که بتوانند موجب برقراری ارتباط باشند . در گذشته افراد بسیاری از ارتباط های رادیویی به وسیله دستگاه های بی‌سیم واکی تاکی (walkie-talkie) استفاده می کردند . ولی امروزه دیگر این جریان متفاوت است و انسان ها برای برقراری ارتباط های رادیویی از وسایلی دیگری استفاده می کنند . امروزه انسان ها دارای گوشی های هوشمند هسنند و دیگر دستگاههای قدیمی کاربردی چندان مهمی ندارند . اگر قصد دارید به وسیله گوشی هوشمند خود به شکل رایگان و بدون اینکه هزینه باشید می توانید از شبکه وای فای خود در محدوده ا ی مشخص با دیگران ارتباط رادیویی برقرار کنید و با آنها به صحبت بنشینید .
ما در ادامه تلاش کرده ایم که برنامه های مهمی را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید به وسیله این برنامه ها راحت تر و آسان تر ارتباطات خود را برقرار نمایید.

واکی تاکی صحبت بیسیم با وای فای و ۳G در اندروید، iOS و ویندوز

بصورت عمومی شما می‌توانید از نرم افزارهای تماسی استفاده کنید که این نرم‌افزار بصورت صوتی یا تصویری برای رایانه و موبایل هستند البته فراموش نکنید که این نرم افزارها به امواج وای فای یا اتصال به اینترنت نسل سوم و یا چهارم نیاز داشته اند. اگر شما وضعیت نرمال را در نظر بگیرید حتما متوجه خواهید شد که یک روتر وایرلس تا ۵۰ متر در داخل و ۱۵۰۰ متر در خارج از منزل آنتن دهی خواهد داشت پس اگر قصد دارید که از این نرم‌افزار استفاده کنید حتما این فواصل را در نظر بگیرید و بدانید که اگر آنها را رعایت کنیم حتما با نتیجه بهتری برای برقرار ارتباط روبرو خواهید شد.

پیامرسان Zello

شاید نام این نرم‌افزار را شنیده باشید این نرم‌افزار شبیه به تلگرام عمل می‌کند و می‌توانیم برای مصارف شخصی به عنوان یک برنامه جایگزین پیامرسان از آن استفاده نماییم این نرم‌افزار هم سبک است و هم بصورت رایگان می‌باشد و یک قابلیت خوبی که دارد این است که برای ارتباطات گروهی می‌تواند بین شما و دوستانتان فراهم سازد شما می‌توانید از این نرم‌افزار نیز به عنوان کسب و کار و ارتباط با مشتری نیز استفاده کنید زیرا قابلیت ایجاد کانال‌های مختلف را نیز به شما داده است.
در ادامه ما به شرحی از قابلیت‌های این برنامه پرداخته ایم :
• ارتباط بصورت آنلاین و انتقال پیام حتی سریع تر از مکالمات چهره به چهره
• هیچ گونه نیازی به پیکره بندی ندارد و دارای محیط کاربری آسان
• ساخت کانال‌های مختلف با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر
• سازگاری نمودن با شبکه وایرلس، ۳G، ۴G و حتی GPRS و EDGE

نرم‌افزار پیمرسان Voxer

شما می‌توانید یک ارتباط سریع و بدون هیچ واسطه را در سراسر جهان با این برنامه تجربه کنید. می‌توانید با این برنامه به ارسال پیام متنی، پیام صوتی ضبط شده و حتی مکالمات صوتی بپردازید.
در ادامه ما به برخی از قابلیت‌های مهم این برنامه پرداخته ایم :
• پشتیبانی نمودن از همه ی امکانات برنامه‌های جانبی تلگرام وهمچنین خود تلگرام از جمله ارسال متن، عکس، فیلم و…
• ارسال پیام صوتی بصورت خیلی سریع
• برقراری ارتباط نمودن به واسطه انواع شبکه‌های بی سیم
• سازگاری داشتن با انواع سامانه عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز

برنامه واکی تاکی اندروید Wi-Fi Talkie

در این قسمت می‌خواهیم برنامه ی را به شما معرفی کنیم که می توان گفت یکی از برنامه‌های منحصر به فرد برای گوشی و همچنین دستگاه اندرویدی است شما می‌توانید از این برنامه استفاده کنید ولی فراموش نکنید که این برنامه با وای فای و یا اینترنت نسل سوم یا ۳GG کار می‌کند.
ما در ادامه برخی از قابلیت‌های مهم این برنامه رابرای شما شرح داده ایم :
• بدون داشتن اینترنت امکان باز نمودن و چک کردن پیام‌ها مهیا است
• برقراری تماس‌های صوتی
• انتقال دادن سریع انواع فایل‌های چندرسانه ای
• امکان برقراری چت گروهی و شخصی

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه