شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

ویرایش اپلیکیشن های اندرویدی با فرمت APK در گوشی هوشمند تان

سه شنبه 05 بهمن 1395


در ابتدا باید کمی در مورد گوشی‌های اندرویدی بدانید که این گوشی‌ها چگونه قابلیت‌های دارند و چگونه می‌توانید مطابق میل مان از این گوشی‌ها و سامانه عامل‌های آنها استفاده کنیم.
اگر شما هم مانند بنده از جمله افرادی هستید که بسیار با دستگاههای اندرویدی کار کرده اید یا توسعه دهنده برنامه ی اندرویدی هستید بی شک اطلاعات زیادی در این مورد خواهید داشت. فرمت فایل‌های اندرویدی همان گونه که همه ی ما می‌دانیم Apk می‌باشد. نصب این برنامه‌ها با این فرمت بدون نیاز به اینترنت امکان‌پذیر می‌باشند (البته برخی از برنامه‌ها پس از نصب برای اجرا شدن نیاز به اینترنت دارند). این فایل‌ها آنقدر ساده هستند که شما به راحتی خواهید توانست آنها را دستکاری کنید و قطعا قابل ویرایش می‌باشند پس پیش خودتان نگویید که این کار خیلی سختی می‌باشد. اگر شما قصد دارید که یک برنامه اندرویدی را ویرایش کنید حتما مطالب زیر را با دقت بخوانید تا بتوانید به وسیله گوشی خیلی راحت برنامه‌ها را ویرایش و دستکاری نمایید. (با ادامه مطلب با ما همراه باشید).

چگونگی ویرایش فایل‌های APK اندرویدی :

How to Edit APK Files on Android
نکته ای که هم اکنون همه ی ما باید بخاطر داشته باشیم این است که سامانه عامل آندروید منبع باز بوده اند و به همین علت است که ما می‌توانیم در انتخاب، تغییر یا حذف برنامه پیش فرض دخالت داشته باشیم البته نباید فراموش کرد که این امکانات همگی حق مسلم یک کاربر است که از اندروید استفاده می‌کند.


شما می‌توانید به واسطه برنامه‌های اندرویدی که معرفی می‌نماییم نسبت به تغییر فایل‌های اندرویدی اقدام نمایید و آنهZمت وارد کنید). در تصویر زیر این قسمت را مشاهده می‌نمایید.

ویرایش اپلیکیشن‌های اندرویدی با فرمت APK در گوشی هوشمند تان

گام دوم)
به دومین گزینه دقت کنید (select an APK filer) این قسمت به شما کمک می‌کند تا برنامه‌های که در کارت حافظه گوشیتان هستند به همراه آیکون برنامه برای شما نمایش داده می‌شود بدین ترتیب شما می‌توانید خیلی راحت تر برنامه ی را که می‌خواهید انتخاب نمایید.
گام سوم)
خوب حالا برنامه ی را که انتخاب کردید با سه گزینه زیر روبرو شوید.
string، resource و manifest

در این قسمت با String روبرو می‌شوید هم اکنون شما میتوانید متن‌های گزینه‌های را که قابل ویرایش است ببنید و نسبت به ویرایش آنها اقدام کنید.

شما می‌توانید به وسیله source با توجه به پوشه‌ها و همچنین قوانین پیش فرض اندروید می‌توانید کدهای برنامه را جستجو و همچنین ویرایش کنید، گزینه manifest را نیز شما دارید که به وسیله این گزینه هم بدون وجود هیچ واسطه و بصورت مستقیم کدهای فایل apk ویرایش کنید.
شما باید با توجه به آن چیزهای که خودتان نیاز دارید شروع به دستکاری فایل‌های اندرویدی کنید پس ابتدا آنها را انتخاب کنید و سپس اقدام به ویرایش آن نماید. حالا پس از اینکه فایل مورد نظرتان را ویرایش کردید نسبت به سیو نمودن آن اقدام نمایید. save نمودن فایل‌ها نیز توسط گزینه Save انجام می‌شود و کار سختی نمی‌باشد.
اگر شما از جمله افرادی هستید که هیچ گونه آگاهی در مورد ویرایش و تغییر فایل‌های اندرویدی یا دستکاری از فایل‌های اندرویدی ندارید به شما توصیه می‌کنیم که قبل از هرکاری با یک فرد متخصص و ماهر در این زمینه مشورت نمایید.
در ادامه شما می‌توانید برخی از قابلیت‌های برنامه APK Editorرا مشاهده نمایید :
• تبدیل نمودن راحت، سریع و آسان فایل APK به سورس یا منبع کد
• امکان ویرایش نمودن و همچنین دستکاری نمودن راحت، آسان فایل APK در دستگاه اندرویدی
• کامپایل نمودن برنامه‌های اندروید از روی گوشی

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه