شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

هواوی به لیست ۷۰ برند برتر دنیا وارد شد

شنبه 15 مهر 1396

به گزارش زوم تک در آخرین گزارش برترین برندهای جهانی Interbrand ارتقای ارزش برند Huawei به رتبه ۷۰ اتفاق افتاد.

Interbrand به عنوان یکی بزرگترین شرکت‌های مشاوره دنیا در حوزه برندینگ که هر ساله با ارزش گذاری برندها، لیست معتبری برای رده بندی آنها منتشر می‌کند، آخرین رده بندی برندهای در سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد و شرکت هوآوی در لیست به رتبه ۷۰ ارتقا پیدا کرد که دو رتبه نسبت به سال ۲۰۱۶ بهبود پیدا کرده است. ارزش برند هوآوی هم اکنون ۶٫۶ میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که نسبت به سال قبل ۱۴ درصد رشد داشته است.

امسال سومین سالی است که هوآوی در این لیست در حال رشد است و اولین برند چینی است که در این لیست از سال ۲۰۱۴ در لیست برترین برندهای دنیا قرار دارد.

شرکت Interbrandدر سال ۱۹۷۴ تاسیس شده و هم اکنون بزرگترین شرکت مشاوره برند دنیاست که با بیش از دو سوم شرکت‌های حاضر در لیست فورچون ۱۰۰ کار می‌کند. لیست رده بندی بهترین برندهای منتشر شده توسط این شرکت یکی از معتبرترین لیست‌ها در این حوزه بوده و به عنوان اصلی ترین شاخص ارزش گذاری برندها شناخته می‌شود.

برندهای مرتبط با حوزه تکنولوژی در گزارش امسال هم بیشتر سهم از رده بندی ۱۰۰ برند اول را به خود اختصاص داده اند. با توجه به گزارش Interbrand، هوآوی با توسعه شبکه‌ها ارتباطات جهانی را به شکل قابل توجهی تسهیل کرده است و به همین علت هم این شرکت ۱۴ درصد در حوزه ارزش برند در بین رقبای جهانی خود رشد یافته است.

دیگر دلیل این رشد، عملکرد خوب HUAWEI در حوزه تلفن همراه بوده است چراکه این شرکت موفق شده در نیمه اول سال ۲۰۱۷ بیش از ۷۰ میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کند و این میزان نسبت به سال گذشته ۲۰٫۶ درصد رشد را نشان می‌دهد که نسبت به متوسط رشد این صنعت بسیار بالاتر است. به علاوه سری‌های P و Mate گوشی‌های هواوی، رشدی قابل توجه در بازار گوشی‌های گران‌قیمت داشته اند و در این بازار به خوبی محبوب شده اند.

بر مبنای آمار IDC، هوآوی در حال حاضر سومین تولید کننده گوشی‌های تلفن همراه در دنیا و بزرگترین تولید کننده در بازار چین در سه‌ماهه دوم ۲۰۱۷ ارزیابی شده است. سهم بازار جهانی این شرکت همچنین ۱۱٫۳ درصد رشد پیدا کرده است و بر مبنای برخی گزارش‌ها هم اکنون هوآوی سهم بازار اپل را هم به عنوان برند دوم دنیا مال خود کرده است.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه