شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 

AutoDraw گوگل طرح های کودکانه تان را چشم نواز می کند

شنبه 21 مرداد 1396

Google گفته است: “طرح کشیدن (نقاشی کردن) بر روی تلفن همراه یا کامپیوتر می تواند آهسته و دشوار باشد.” درست است! اگر بخواهیم طرح ها را با اصل آن ها مطابقت دهیم، کار بسیار دشواری است. اتلاف وقت، وسایل و ابزار هیچ کدام اهمیت ندارد وقتیکه نقشیتان درست مانند بچه های ۶ ساله به نظر می رسد!

با این حال، به لطف ابزار سحرآمیز جدید Google، قادر هستید تا خط خطی‌های نامفهومتان را به طرحی قابل تشخیص و به جرات چشم نواز تبدیل کنید.

با AutoDraw آشنا شوید. پلتفرم قدرت یافته Al که طرح‌ها را تشخیص داده و آن‌ها را با طرح‌های قابل مفهوم توسط افرادی که می‌دانستند از ابتدا چه بکِشند (!) جایگزین می‌کند.

AutoDraw حین طراحیتان به شما یک فهرست از تصاویر پیشنهاد می‌کند. به طور مثال، شما به شدت در تلاش هستید تا یک کیک تولد بکشید اما نهایت تلاشتان بیشتر شبیه به لکه‌های بدون شکل و شمع‌های به هم چسبیده شده است! مشکلی نیست. AutoDraw با ادامه طرحتان احتمال نسبی بیشتری داده و پیشنهادها انگشت شماری در سبک‌های مختلف می‌دهد.

AutoDraw تکنولوژی ای مشابه با QuickDraw دارد. حین طراحیتان درباره آن نظرهای متفاوت می‌دهد. این دو به یکدیگر ارتباط داشته و از طریق همدیگر تغذیه می‌کنند تا داده‌های بیشتری به منظور الگوریتم‌های تشخیص تصویر جمع‌آوری کنند.

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه