شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

نرم افزار ریکاوری EaseUS ابزاری برای داده های حذف شده

سه شنبه 10 اسفند 1395

نرم افزار های بازیابی ابزار های بسیار مهم زمانی است که شما اطلاعاتتان را از دست داده اید . این از دست دادن اطلاعات می تواند به دلیل ویروس باشد یا هر چیز دیگری در این مقاله به بررسی یکی از نرم افزار های بازیابی اطلاعات در این حوزه بپردازیم با ما همراه باشید .

نرم‌افزار ریکاوری EaseUS

Wizard free

احتمالا بارها برایتان پیش آمده به طور اتفاقی فایل هایتان حذف شده باشند و یا بر اثر حملات ویروس‌ها برخی از داده هایتان را در معرض خطر گذاشته باشید. از این رو، ممکن است بسیاری از فایل‌های مهم آفیس و همچنین تصاویر ارزشمند ثبت شده در لحظات مختلفتان از دست رفته باشند. در این لحظه پیش رو با ناامید کننده ترین شرایط ممکن روبرو خواهید شد. و همه ما می‌دانیم بازگرداندن فایل‌های از دست رفته از طریق یک فرآیند طولانی تا چه حد ممکن است خسته کننده باشد. اما من در اینجا قصد دارم شما را با یک نرم‌افزار بسیار آسان، کاربردی و کاملا رایگان به منظور بازیابی داده‌ها آشنا کنم.

نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار رایگان بازیابی داده‌ها

نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار بسیار ساده است. شما از طریق یک روش بسیار آسان نرم‌افزار را نصب می‌کنید و راه‌اندازی شدن آن بر روی دستگاهتان تنها چند دقیقه زمان خواهد برد. هنگامی که نصب نرم‌افزار به پایان رسید، می‌توانید با یک کلیک ساده بر روی دکمه launch آن را باز کنید.

نحوه استفاده از نرم‌افزار بازیابی داده‌ها

اگر بعنوان کاربر به محیط کاربری نرم‌افزار نگاهی بیاندازید با یک محیط بسیار کاربرپسند و ساده برای استفاده مواجه خواهید شد. احتمالا تا پیش از استفاده انتظار داشته باشید با یک منوی بسیار پیچیده روبرو شوید اما پس از نصب و راه‌اندازی فقط با چند آیکون در گوشه سمت راست و بالا تحت عناوین (feedback, import scan status, menu, minimize, maximize, close) برخورد خواهید کرد. همچنان که هیچ گونه زحمت تنظیمی بر روی دوشتان نیست، متوجه خواهید شد استفاده از نرم‌افزار تا چه حد کاربردی و مناسب می‌باشد.

چگونه باید شروع کرد؟

شما باید همیشه از دکمه home (خانه) شروع کنید. در ابتدا باید نوع فایل‌های مد نظرتان را به منظور اسکن انتخاب کنید. این بدان معناست که شما باید به دنبال فایل‌های حذف شده مرتبط به گرافیک، موسیقی، ایمیل، اسناد و صوتی بگردید. پس از آن، شما باید محلی که در آن فایل‌های حذف شده قرار داشتند را انتخاب کنید. بدین ترتیب، شما قادر خواهید بود تا به طور کامل جستجو کنید.

حالت‌ها

دو نوع حالت به منظور اسکن و جستجو در نرم‌افزار بازیابی داده‌ها وجود دارد: اسکن سریع و اسکن عمیق.

همانگونه که از اسم نوع حالات هویداست، تفاوت مابین این دو نوع اسکن آن است که اسکن سریع زمان بر نیست اما از سوی دیگر نتایج حاصل از آن کامل نیست. اما اگر شما اسکن عمیق را انتخاب کنید، با یک فرآیند زمان بر مواجه خواهید شد. اما از آنجا که هارد دیسکتان با دقت بیشتری جستجو می‌شود با نتایج کامل و کامل تر روبرو خواهید بود.

اگر در طول اسکن متوجه زمان بر بودن بیش از اندازه آن شدید، می‌توانید اسکن را متوقف کرده و پیش نمایش فایل‌های بازیابی شده تان را مشاهده کنید. بنابراین، شما قادر به مشاهده نتایج پیش از اتمام اسکن خواهید بود.

بازیابی داده‌های حذف شده

هنگامی که اسکن فایل هایتان به اتمام رسید، باید آماده بازیابی فایل‌های از دست رفته تان شوید. شما می‌توانید فایل‌های پیدا شده تان را انتخاب کنید و به طور جداگانه بر روی هر کدام راست کلیک کنید. و یا تمام فایل‌های پیدا شده تان را انتخاب و راست کلیک کنید تا آن‌ها را بازگردانید. سپس از شما محل ذخیره فایل‌ها پرسیده و درخواست می‌شود. و شما باید محل موردنظر ذخیره فایل هایتان را انتخاب کنید. در این لحظه شاید به شما هشدار داده شود که مجبور نیستید تا همه فایل‌ها را در یک محل ذخیره کنید. این فقط یک اقدام محتاطانه بدلیل آسیب احتمالی به درایو می‌باشد. اما اگر می‌خواهید در زمانتان صرفه جویی شود، آن‌ها را در یک محل ذخیره کنید.

به طور خلاصه باید بگویم اگر داده هایتان را به هر دلیل ناخوشایندی از دست داده اید، نرم‌افزار بازیابی داده‌ها EaseUS (Wizard free) پیشنهاد می‌شود.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه