شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

نتایج DxO Mark هوآوی میت ۱۰ پرو

دوشنبه 01 آبان 1396

در هفته اخیر شرکت هوآوی محصول جدید خود , میت ۱۰ پرو را معرفی کرد. ورود هم زمان این گوشی در کنار میت ۱۰ و میت ۱۰ پورشه دیزاین , باری دیگر قدرت شرکت های چینی را به تصویر کشید. پرچمدار شرکت هوآوی توانست امتیاز ۹۷ را در DXOMark از آن خود کند. بسیاری از مقالات , دوربین این گوشی را که نقش مهمی در کسب این امتیاز خوب داشته و باعث شده میت ۱۰ پرو در رده دوم سایت DXOMark قرار بگیرد , بررسی کرده اند. در ادامه ما نیز نگاهی به ویژگی های دوربین این گوشی می اندازیم.

دوربین دوگانه و فلش دوگانه ال ای دی یکی از ویژگی‌های برجسته این گوشی است. دوربین اصلی ۲۰ مگا پیکسل و دوربین جلو ۱۲ مگاپیکسل می‌باشد. keypress="PERSIAN_WORD_REPEAT_BEGINNING_RULE---#---undefined---#---سه جملهٔ پشت سر هم با کلمه‌ای مشابه شروع شده‌اند <br/>Consider rewording the sentence or use a thesaurus <br/>to find a synonym.---#---دوربین اصلی به سنسور monochrome مجهز است.---#------#---دوربین">دوربین اصلی به سنسور monochrome مجهز است. فلش دوگانه امکان فیلم برداری ۴k با سرعت ۳۰ فرم بر ثانی، همچنین فیلم برداری Full HD با سرعت ۳۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه را فراهم کرده است. زوم ۲x lossless با فوکوس خودکار لیزری و تشخیص فاز خودکار یکی دیگر از مشخصات دوربین قوی میت ۱۰ پرو می‌باشد.

dxo mark benchmark

در آزمایشی که برای بررسی این گوشی انجام شد متخصصان گوشی در DxOMark بیش از ۲ ساعت فیلم ضبط کرده و ۱۵۰۰ عکس گرفتند. عکس‌ها و ویدیوها هم در فضای باز و هم در محیط‌های مخصوص گرفته شد. این بررسی بسیاری از امکانات و ویژگی‌های این گوشی را مشخص و معرفی کرد. میت ۱۰ در قسمت عکاسی امتیاز ۱۰۰ را کسب کرد, انا در بخش فیلم برداری توانست امتیاز ۹۱ را بگیرد. به دست آوردن این امتیازات نشان دهنده پیشرفت فوق‌العاده شرکت هوآوی و بالار فتن کیفیت گوشی‌های هوشمند آن است. برجسته سازد.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه