شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

مداد استدلر سامسونگ ۵۰۰۰ بار جذابتر از مداد اپل

شنبه 21 مرداد 1396

اگر تاکنون هیچکدام از ابزار کاربردپذیر و سودمند قلم سامسونگ S و مداد اپل مجذوبتان نکرده است، به طور حتم این بار به سمت مداد دیجیتال “Noris digital” با ظاهر مشابه به مداد آنالوگ کشیده خواهید شد. ظاهر آشنا اما باطن دیجیتال Noris digital بسیار چشم نواز و نوستالژیک می باشد و همچنان ممکن است شما را به یاد مدادهای استدلر دوران مدرسه تان بیاندازد.

مداد Noris digital پوشیده در رنگ‌های سیاه و سبز بر گرفته از طرح سنتی مدادهای استدلر با رنگ‌های سیاه و طلایی می‌باشد. نوک بسیار متفاوت و غیرقابل تشخیص Noris digital از دیگر مدادها به گونه ای است که اصلا تصور نخواهید کرد از همان مدادهای دوران مدرسه تان در جنس گرافیت و چوب نیست.

این مداد به ظاهر نوستالژیک با همان اندازه و وزن مدادهای استدلر حتی با طرح مشابه راه همان احساس اورگونومی طبیعی را به آن دسته از افرادی که با طرز نوشتن به جای تایپ کردن در مدرسه شان آشنا هستند القا خواهد کرد.

مداد استدلر سامسونگ تحت عنوان “Noris digital” نامگذاری شده است. و این نامی است که هر دو شرکت بر روی این مداد دیجیتال خاص با ظاهری ساده انتخاب کرده اند. سامسونگ هنوز به افشای برخی جزئیات شامل قیمت و زمان در دسترس قرار گرفتن آن اشاره نکرده است. اما از آن جا که بسیاری از افراد در MWC به سمت Noris digital کشیده شده اند احتمالا از این پس به عنوان لوازم جانبی به همراه تبلت‌ها و یا حتی دستگاه‌های نوت گلکسی بعدی استفاده شوند.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه