شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

دلیل معروفیت جهانی دوربین گوشی نوا ۲ پلاس

شنبه 15 مهر 1396

مدتیست که گوشی هوشمند نوا ۲ پلاس با قابلیت های متنوع خود به بازار ایران راه پیدا کرده است. این دستگاه دارای امکاناتیست که امروزه در گوشی های بالا رده نیز قابل مشاهده نیست. یکی از ویژگی های متنوعی که این گوشی هوشمند با خود به همراه دارد دوربین سلفی آن است.

همانطور که میدانید، معمولا در گوشی‌های هوشمند، دوربین سلفی آن‌ها نسبت به دوربین اصلی ضعیف تر بود و کاربران نیز به این موضوع عادت کرده بودند ولی در گوش ی هوشمند نوا ۲ پلاس اینطور نیست و این قاعده در این گوشی هوشمند نقض شده است.

عکس‌های ثبت شده توسط گوشی هوشمند نوا ۲ پلاس دارای تراکم ۲۰ مگاپیکسلی میباشد که تا به امروز در هیچ گوشی هوشمندی دیده نشده است. علاوه بر دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی نوا ۲ پلاس، این گوشی هوشمند همواره دارای زاویه لنز ۸۵ درجه میباشد که به شما این امکان را میدهد که سوژه‌های بیشتری نسبت به گوشی‌های هوشمند دیگر در داخل کادر تصویربرداری خود جای دهید که این عمل باعث میشود که نیازی به مونوپاد برای عکسبرداری نداشته باشید.

اندازه‌های پیکسل دوربین این گوشی هوشمند ۱٫۰ µm میباشد که بدین معناست که این دستگاه توانایی جذب نور در مکان‌هایی که نور کمی وجود دارد را دارا میباشد. همچنین قابلیت دیگری نیز برای دوربین سلفی این گوشی در نظر گرفته شده است، شما میتوانید در محیط‌های کم نور به وسیله ی سفید شدن صفحه تصاویر روشن تری را به ثبت برسانید.

همچنین شرکت هوآوی قابلیت‌های نرم افزاری دیگری را نیز برای نوا ۲ پلاس در نظر گرفته است که باعث زیباتر شدن و بهینه تر شدن تصاویر سلفی میشود که یکی از این قابلیت‌ها، Beauty Mode نام دارد که با فعال سازی آن میتوانید سوژه‌های قرار گرفته درون تصاویر سلفی خود را بیش از پیش زیبا سازید.

در آخر از دیگر قابلیت‌های دوربین سلفی این گوشی میتوان به عکاسی پانوراما و عکسبرداری هنگام فیلمبرداری اشاره کرد. همچنین شرکت هواوی در قسمت پشتی دستگاه نیز یک دوربین دوگانه در نظر گرفته است که کیفیت قابل قبولی را دارا میباشد

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه