شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

محدود کردن کودکان در استفاده از گوشی همراه

سه شنبه 10 اسفند 1395


در این روزها یکی از وسیله‌های سرگرمی و آموزشی مناسب برای کودکان گوشی‌های موبایل به ویژه با سامانه عامل اندروید می‌باشد و کودک شما به وسیله نرم افزارهای مناسب سن خود و مطالب اینترنت اموزش میبیند ولی طبیعتا شما نمی‌خواهید که موبایل خود را با تمام اطلاعات شخصی و مطالبی که احتمالا برای شما مهم است به کودکان بدهید و برای حفظ اطلاعاتی مانند حساب‌های کاربری و کارت بانکی یا امثال این‌ها چند اپلیکیشن وجود دارد که میتوانید از آن‌ها استفاده کنید تا با خیال راحت محیطی امنی را برای کودکان ایجاد کنید.

با استفاده این نرم‌افزار کاربردی والدین امکان قفل کردن نرم‌افزار ها و ساعت بازی‌ها را انتخاب کند به طوری که در ساعات شب برنامه‌ها و بازی‌ها برای کودکان غیر فعال باشد

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه