شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

Moment با قاب عکاسی لنزدار برای آیفون ۷ و ۷ پلاس آمد

یک شنبه 01 اسفند 1395

این بار “Moment” با دو قاب و یک لنز جدید برای iPhone 7 و ۷ Plus به Kickstarter بازگشت. Moment شامل یک نسخه جدید از لنز ۱۸mm زاویه باز، یک قاب باتری ضمیمه به لنز ۹۹ دلاری و یک قاب باریک بدون اتصال الکترونیک با هدف حمل آسان محصولات در جولای می باشد.

این شرکت فروش کوچک خود را با لنزهای باکیفیتی آغاز کرد که توانسته بود میدان دید iPhone را تقویت کند. در ابتدا، این لنزها به یک صفحه فلزی در پشت iPhone 5 متصل بود. Moment به این رویه ادامه داد تا پس از آن با یک قاب بدون هیچ گونه دشواری از راه رسید تا به کاربران خود امکان شات برداشتن آسان را بدهد.

در حال حاضر به نظر می‌رسد شرکت از ایجاد صفحات اضافه برای راه‌اندازی قاب و لنزها فراری باشد. در حالیکه نخستین قاب عکاسی Moment بسیار خوب و هوشمندانه ساخته و پرداخته شده بود اما طراحی آن به طرز عجیب غریبی از وسط گوشی تلفن همراه iPhone شروع می‌شد و به یک لنز خارجی ختم می‌شد. اگرچه قیمت آن قاب قدیمی حدود ۵۰ دلار بود اما هیچ گونه باتری ای هم نداشت.

مدیرعامل شرکت، Marc Barros، گفته است: “من به آن دسته از دوستانی که تمایل خریداری دارند اعلام می‌کنم قیمت قاب ۲۰ دلار (اگر از آمازون خریداری شود) و قیمت قاب باتری دار ۹۹ دلار می‌باشد.”

به نظر می‌رسد شرکت دو قاب جدید ساخته و طراحی کرده باشد که از امروز در دسترس می‌باشد: یک قاب باتری دار ۹۹ دلاری (باتری ۲،۵۰۰mAh برای iPhone 7 و باتری ۳،۵۰۰mAh برای iPhone 7 Plus) و یک قاب نازک ۳۰ دلاری.

قاب باتری دار از ترکیب پلاستیک و کائوچو ساخته شده است. و بسیار کوچکتر و نازکتر از هر قاب باتری دار دیگر می‌باشد. قاب ساده در دو طرح چوبی و مشکی موجود می‌باشد.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه