شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

صفحه نمایش تخت بهتر است یا خمیده

سه شنبه 10 مرداد 1396

صفحه نمایش تخت یا خمیده؟کدام یک بهتر است؟: یک صفحه نمایش عالی یکی از خصلت های گوشی های پرچمدار است. اما تفسیرات متفاوتی نسبت به این که کدام صفحه نمایش تخت یا خمیده بهتر است وجود دارد. همچنین ما نمیتوانیم بگوییم که کدام صفحه بهتر است.

دلایل خوبی برای تخت ماندن صفحه نمایش گوشی‌ها وجود دارند برای مثال در گوشی‌های با صفحه نمایش تخت میتوان از محافظ صفحه نمایش(گلس) استفاده کرد، مقاومت Gorilla Glass در هر ورژن افزایش می‌یابد و استفاده از محافظ صفحه برای گوشیتان امری ضروری است. برای مثال گوشی LG G6 یکی از گوشی‌های جدید است که صفحه تخت دارد.
در مقابل کمپانی سامسونگ نظر متفاوتی را دارد، گوشی‌های Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus حتی یک مدل با صفحه نمایش تخت را ندارند.لبه خمیده کنار گوشی به بی حاشیه بودن کناره‌ها کمک زیادی کرده است، اما برخی مردم این گوشی‌ها را خوش دست نمی دانند. صفحه‌های خمیده گرفتن گوشی در دست را سخت‌تر می‌کنند(به دلیل این که نوک انگشتان با صفحه برخورد می‌کنند.)

مطمئنا شما به یک صفحه نمایش مناسب احتیاج دارید. بسیاری از کمپانی‌ها به سادگی یک محافظ صفحه نمایش خمیده برای گوشی قرار می‌دهند که با این کار لبه‌های تیز جلوی گوشی را از بین می‌برند.

انتخاب هر کدام از صفحه نمایش‌ها جنبه‌های مثبت و منفی خود را دارد. اما اگر میخواهید مراقبت بیشتراز صفحه نمایش و خوش دستی گوشی برایتان مهم است پیشنهاد ما به شما صفحه نمایش تخت است، گرچه برخی صفحه نمایش خمیده را به دلیل زیبایی بیشتر انتخاب می‌کنند. انتخاب با شماست.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه