شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

مشکل شارژ نشدن لپ تاپ

دوشنبه 01 آبان 1396

تا حالا برایتان پیش آمده که لپ تاپتان را به شارژ زده باشید ولی شارژ نشود؟در این شرایطی چه کاری باید انجام بدهیم؟ آیا واقعا لپ تاپ ما نیاز به تعمیر دارد؟

۱) یکی از اولین و ساده‌ترین راهکارهای که می‌توانید انجام بدهید خاموش کردن لپ تاپتان است بعد از باتری را در بیاورید و سپس سامانه را به وسیله آن بالا بیاوریدو مجددا لپ تاپتان را خاموش نمایید. حالا باتری را سرجایش بگذارید و سامانه را روشن کنید.

در چنین شرایطی اگر باتری مشکل جدی نداشته باشد دوباره شروع به شارژ خواهد کرد. 

۲) دومین راه حل این است که وارد منوی استارت شوید و در قسمت سرچ عبارت Device manager را تایپ نمایید. دنبال عبارت Device Manager بگیرید و بعد آن را انتخاب نمایید.

شارژ نشدن لپ تاپ

حالا پنجره ی برایتان باز می‌شود که گزینه Batteries در آن وجود دارد که شما با کلیک روی علامت مثلث آن می‌توانید گزینه‌های دیگری را مشاهده نمایید.در بین گزینه‌های دیگر عبارت Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery وجود دارد؛ روی آن راست کلیک کنید و گزینه Uninstall را کلیک نمایید.

علت شارژ نشدن لپتاپ

بعد از اینکه Uninstall به پایان رسید، مجددا روی گزینه Batteries کلیک راست کنید و گزینه Scan for hardware changes را کلیک نمایید.زمانی که اسکن کامل شد مجددا گزینه Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery برای شما نشان داده می‌شود که شما باید آن را نصب نمایید.

علت شارژ نشدن لپتاپ

در صورت شارژ نشدن لپ تاپ موارد زیر را نیز چک کنید:

۱) خارج کردن شارژر از برق و اتصال به ورودی یا پریز دیگری (دقت داشته باشید گاهی آداپتور دستگاه به دلیل افت یا شدت جریان برق از کار می‌افتد و به این طریق از وارد شدن آسیب به دستگاه جلوگیری می‌نماید).

۲) کابل شارژر را تست نمایید (از سلامت کابل مطمئن شوید).

۳) اتصالات را بررسی نمایید(این امکان وجود دارد که اتصالات دچار مشکل شده باشند)

۴) لپ تاپ خود را ریستارت کنید.

توصیه می‌شود در چنین شرایطی سعی کنید لپ تاپتان را خنک نگه دارید و از داغ شدن آن خودداری نمایید

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه