شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

چگونه از ریپورت تلگرام خارج شویم

شنبه 25 دی 1395

آموزش تلگرام : تلگرام امروزه به عنوان یکی از بزرگترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و چت در بین کاربران بشمار می رود این اپلیکیشن کاربردی توانسته جایگاه ویژه ای در بین کاربران داشته باشد . در این مقاله به بررسی ریپورت تلگرام و آموزش رفع مشکل اسپم اکانت میپردازیم…

رفع ریپورت تلگرام
ریپورت تلگرام :همه کاربران تلگرام می‌توانند به کسانی حتی شماره آن‌ها را ندارند نیز پیام بفرستند و مشکل قفل شدن حساب کاربری شما زمانی رخ میدهد که چند نفر شما را در تلگرام ریپورت کرده باشد و سپس تلگرام شما را یک فرد ناشناس و مزاحم در نظر می‌گیرد و برای مدتی حساب کاربری شما را قفل می‌کند به صورتی که امکان پیام دادن به کسی را تا مدتی نا معلوم ندارید.
حال می توان برای رفع این مشکل با حساب ایمیل خود به آدرس Spam@Telegram.org یک پیام با موضوع Spam بنویسید و در متن شماره و Username تلگرام خود را ذکر کنید تا بنا به درخواست شما اکانت شما از لیست سیاه تلگرام خارج شده و به حالت اول برگردد.
اگر روش بالا برای شما کارساز نبود می‌توانید با استفاده از ربات @SpamBot استفاده کنید !
در مرحله اول در قسمت Search عبارت @SpamBot را جستجو کنید و بر روی آن کلیک کنید تا باز شود.
در مرحله دوم Start را لمس کنید تا فرایند گزارش آغاز شود و گزینه This Is a mistake را انتخاب کنید.
در مرحله سوم به ترتییب گزینه‌های Yes و No I’ll Never Do any of This را انتخاب کنید.
در ادامه باید متنی را برای ربات بنویسید که ما از قبل برای شما آماده کردیم. پس متن زیر را در قسمت Message کپی کنید.
Dear Telegram Support
My Telegram Account has been spammed suddenly and I cannot sent message to any contacts whom i don’t have their number and I want you to help me and Fix the issue and remove my number from blacklist
.Thanks

اندکی بعد از طرف ربات پیامی دریافت می‌کنید که شامل تاریخ رفع ریپورت می‌باشد.
اکنون اگر ۲ روش بالا کارساز نبود می‌توانید به گروه‌های شلوغ تلگرام که در گوگل زیاد پیدا می‌شوند بروید و به ۱۰ نفر از کسانی که شماره شما را ذخیره نکرده اند خواهش کنید تا برای شما ۱۰ پیام و استیکر ارسال کنند.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه