شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 

فیسبوک هم اکنون دارای بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه است

دوشنبه 19 تیر 1396

فیسبوک هم اکنون دارای بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه است: هم اکنون بیش ازدو میلیارد نفر در سرتاسر جهان ماهانه از فیسبوک استفاده می کنند. این موضوع را مدیر عامل فیسبوک یعنی آقای مارک زاکربرگ امروز اعلام کرده است.

این نقطه عطف پس از ۱۳ سال از بوجود آمدن شبکه‌های اجتماعی رخ داده است و پنج سال پس از این که فیسبوک ماهانه یک میلیارد کاربر داشت.

به گفته مایک نواک که یکی از توسعه دهندگان فیسبوک است، هر روز، بیش از ۱۷۵ میلیون کاربر در فیسبوک پست ارسال می‌کنند و به صورت میانگین بیش از هشتصد میلیون نفر روزانه در فیسبوک پست‌ها را لایک می‌کنند. ماهانه بیش از یک میلیار نفرد ر گروه‌ها حاضر می‌شوند. کمپانی فیسبوک این نقطه عطف را با ساخت یک ویدیو قابل شخصی سازی که هر فرد می‌تواند آن را ویرایش کند و اشتراک گذاری کند جشن گرفته است.

به علاوه، پس از این که فردی با قرار دادن قلب بر روی پست یکی از دوستانش واکنش نشان داد و به او تولدش را تبریک گفت و یا یک گروه تشکیل داد با یک پیغام در بخش News Feed از او تقدیر خواهد شد.

در کنار دیگر ابتکاراتی که فیسبوک به خرج داده، یک بخش fun facts نیز در صفحه Good Adds Up فیسبوک قرار گرفته که در مورد نوع ارتباط مردم در صفحات اجتماعی است.

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه