شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

فیسبوک هم اکنون دارای بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه است

دوشنبه 19 تیر 1396

فیسبوک هم اکنون دارای بیش از دو میلیارد کاربر ماهانه است: هم اکنون بیش ازدو میلیارد نفر در سرتاسر جهان ماهانه از فیسبوک استفاده می کنند. این موضوع را مدیر عامل فیسبوک یعنی آقای مارک زاکربرگ امروز اعلام کرده است.

این نقطه عطف پس از ۱۳ سال از بوجود آمدن شبکه‌های اجتماعی رخ داده است و پنج سال پس از این که فیسبوک ماهانه یک میلیارد کاربر داشت.

به گفته مایک نواک که یکی از توسعه دهندگان فیسبوک است، هر روز، بیش از ۱۷۵ میلیون کاربر در فیسبوک پست ارسال می‌کنند و به صورت میانگین بیش از هشتصد میلیون نفر روزانه در فیسبوک پست‌ها را لایک می‌کنند. ماهانه بیش از یک میلیار نفرد ر گروه‌ها حاضر می‌شوند. کمپانی فیسبوک این نقطه عطف را با ساخت یک ویدیو قابل شخصی سازی که هر فرد می‌تواند آن را ویرایش کند و اشتراک گذاری کند جشن گرفته است.

به علاوه، پس از این که فردی با قرار دادن قلب بر روی پست یکی از دوستانش واکنش نشان داد و به او تولدش را تبریک گفت و یا یک گروه تشکیل داد با یک پیغام در بخش News Feed از او تقدیر خواهد شد.

در کنار دیگر ابتکاراتی که فیسبوک به خرج داده، یک بخش fun facts نیز در صفحه Good Adds Up فیسبوک قرار گرفته که در مورد نوع ارتباط مردم در صفحات اجتماعی است.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه