شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

چگونه اکانت اسکایپ را حذف کنیم؟

شنبه 25 دی 1395

حذف اکانت اسکایپ : اسکایپ یکی از اپلیکیشن ها و نرم افزار های بسیار کاربردی برای ارتباط با مردم دنیا در نقاط مختلف است در این مقاله سعی خواهیم کرد در مورد یکی از مشکلات این نرم افزار یعنی حذف اکانت اسکایپ صحبت کنیم .اگر قصد دارید برای همیشه از اکانت اسکایپ تان خلاص شوید، با ما همراه باشید. ما در این مقاله سعی کردیم آموزش گام به گام حذف اکانت اسکایپ را برای شما قرار بدهیم.

حذف اکانت اسکایپ

باید به صفحه بسته شدن اکانت اسکایپ مراجعه کنید. شما باید با اکانت اسکایپ کنونی تان در این سایت sign in شوید. (وارد حساب کاربریتان شوید.)
بررسی کنید که حتما وارد حساب کاربریتان شده اید و در صورتی که از بستن اکانت اسکایپتان مطمئن هستید، Next را انتخاب کنید.
سایت به شما یک فهرست برای بررسی کردن ارائه می‌دهد تا شما را از بستن اکانتتان مطمئن کند.
از دلایل لیست موجود یک دلیل برای بستن حساب کاربریتان انتخاب کنید.
گزینه بسته شدن اکانت را انتخاب کنید.
نکته مهم: هنگامی که تصمیم به بستن حساب کاربری اسکایپتان می‌گیرید، حساب کاربری مایکروسافت وابسته به آن هم بسته خواهد شد.
حساب کاربری شما تا ۶۰ روز پس از ثبت تصمیمتان حذف خواهد شد. اما شما می‌توانید در طول ۶۰ روز نظرتان را عوض کنید.
در صورتی که بخواهید بستن حساب کاربریتان را لغو کنید باید بدین ترتیب وارد سایت شده تا گزینه بسته شدن را کنسل کنید.
مقاله حذف اکانت تلگرام برای شما مفید بود ؟ خوشحال خواهیم شد نظرات شما عزیزان در مورد مقالات آموزشی زوم تک را بدانیم. بخش نظرات این مقاله می‌تواند یک راهکار برای دریافت نظرات شما عزیزان باشد. منتظر نظرات شما عزیزان هستیم. با ما همراه باشید

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه