شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

انتشار تصویری از قاب شفاف پیکسل ۲ گوگل

سه شنبه 27 تیر 1396

انتشار تصویری از قاب شفاف پیکسل۲گوگل : یکی از اقداماتی که شرکت گوگل در سال ۲۰۱۶ انجام داد معرفی دو گوشی پیکسل و پیکسل ایکس ال بود. این دستگاه در ۲ مدل تولید شد که مدل ۱۲۸ پیکسل ایکس ال خیلی زود به اتمام رسید . این موضوع نشان می دهد که این گوشی متقاضیان زیادی دارد و در همین راستا گوگل تصمیم گرفت که مدل تازه ی از آن را در اواخر سال جاری ارائه دهد . البته شایعه های زیادی این روزها شنیده می شود که مبنی بر آن است گوگل قصد معرفی پیکسل ۲ را داشته باشد . البته این امکان نیز وجود دارد که این شرکت یک گوشی جدید با نام و ابعادی بزرگتر از پیش را جایگزین پیکسل ایکس ال ۲ نماید.

آن طور که شنیده می‌شود والی (Walleye) به عنوان کد نام نسل جدید گوشی پیکسل گوگل می‌باشد و در کنار این مدل، محصولی دیگری با ابعاد و نمایشگری بزرگتر به اندازه یک فبلت با کد نام تایمن (Taimen) معرفی می‌گردد. انتظار داریم مدل بزرگتر نسل جدید گوشی‌های هوشمند گوگل از طراحی‌های بدون حاشیه ی بهره ببرند و به همین علت طراحی این محصول به گوشی‌های هوشمند رده بالا (مانند گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس) شباهت داشته باشند. یک عکس جدید توسط فاش کننده این اطلاعات به نام SlashLeaks منتشر شده است و بیان کرده که این تصویر نشان دهنده قاب پیکسل۲ می‌باشد. در صورتی که این طراحی واقعیت داشته باشد، باید سنسور اثرانگشت این گوشی در بخش پشتی گوشی تعبیه شده باشد. البته به دلیل برش عجیب بخش دوربین پشتی گوشی، امکان ایجاد تغییرات نیز وجود داشته است.

همه ی مطالبی که تا کنون بیان شده است در قالب حدس و گمان است. آنگونه که انتظار می‌رود در ماه اکتبر تا نوامبر نسل جدید گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل معرفی گردند. تا زمان معرفی گوشی اطلاعات جدید و جزیئات زیادتری در دسترس قرار می‌گیرد.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه