شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

تشخیص اصالت گوشی بعد از رجیستری

دوشنبه 01 آبان 1396

طبق اخبار منتشر شده از سوی وزارت ارتباطات ایران، از پایان مهر ماه طرح رجیستری گوشی های موبایل برای احراز اعتبار آن ها آغاز می شود. در حالی اعلام رسمی این خبر توسط کمیته ی اجرایی رجیستری به فرماندهی وزارت ارتباطات از پایان مهر ماه است ولی به گفته ی برخی منابع این طرح از ۲۸ ام این ماه شروع خواهد شد.

با اجرای این طرح دیگر گوشی هایی که به صورت غیر قانونی وارد کشور میشوند در شبکه اپراتورهای موبایل فعال نخواهند شد و هیچ سرویسی دریافت نخواهند کرد. پس از اجرای این طرح می بایست همه ی خریداران بعد از خرید گوشی از اصالت گوشی مطمئن شوند تا بتوانند از اپراتورها و امکانات دیگر آن استفاده کنند.

معمولا در فروشگاه ها بعد از خرید کردن گوشی آن ها را باسیم کارت تست می کنند تا از مورد تایید بودن آن ها مطمئن شوند.

از طرف دیگر اشخاص نیز می تواتند با ارسال شماره سریال گوشی به سیستم پیامکی۳۰۰۰۸۸۸۷ از اصالت گوشی به طور کامل مطمئن شوند.

این طرح در کشورهای اروپایی توسط اپراتورهایی نظیر AT & T در حال اجرا می باشد و هم اکنون نیز این اتفاق قرار است در ایران بیوفتد. با اجرای طرح ریجستری در ایران، بسیاری جلوی واردات گوشی های قاچاق گرفته می شود و تمامی گوشی ها باید از فیلتر سازمان نظارت و بررسی مخابرات عبور کنند تا وارد بازار عرضه ی مسقیم گردند.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه