شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

با معرفی گوگل کلیپس تحولی جدید در دوربین ها ایجاد شد

شنبه 15 مهر 1396

شرکت گوگل با معرفی دوربینی پیشرفته در دنیای عکاسی و فیلم برداری غوغایی به پا کرد. این دوربین با بهره مندی از فناوری هوش مصنوعی , امکان عکاسی و فیلم برداری از سوژه هایی را که کاربران نمی توانند آن ها را ثبت کنند , فراهم کرده است. مثلا اگر گوگل کلیپس را در نزدیکی کودک یا حیوان خانگی خود قرار دهید , دوربین به صورت اتوماتیک عکس های مد نظر شما را می گیرد.

با گوگل کلیپس می توانید فیلم هایی بدون صدا از حیوانات یا چهره افراد ضبط نمایید. این دوربین به والدین اجازه می دهد اوقات بیشتری را با کودکان خود سپری کرده و لحظاتی را که ممکن است از دست دهید ثبت می کند. چون ویدئو ها و فیلم های ضبط شده به وسیله این دوربین , بدون صدا هستند , احتمال هر گونه شنود و جاسوسی از طریق این دوربین تقریبا غیر ممکن است. وقتی که چراغ روی صفحه LED چشمک می زد فیلم برداری آغاز شده و افراد متوجه می شوند حرکات آن ها در حال ضبط شدن است.

ویژگی بسیار جالب این دستگاه این است که می توان فایل های ویدئویی و فیلم ها را به صورت فایل متحرک یا GIF ذخیره کرد. حافظه داخلی و رم آن ۸ گیگا بایت بوده قابلیت ثبت عکس با سرعت ۱۵ فرم در ثانیه را دارد. با یک بار شارژ می توانید به آسانی به مدت ۳ ساعت , بدون وقفه از این دوربین استفاده کنید.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه