شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

۳۸ درصد از دستگاه های اپل از سیستم عامل iOS 11 استفاده می‌ کنند

شنبه 15 مهر 1396

کمپانی اپل در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری نسخه ی جدید سیستم عامل های خود را با عنوان iOS 11 منتشر کرد که در همان ابتدای انتشار سراسری آمار ۱۰ درصدی از بروزرسانی را به خود اختصاص داد و پس از گذشت یک هفته به ۲۵.۲۸ رسید و امروز با گذشت دوهفته در انتشار رسمی این سیستم عامل تعداد دستگاه های بروز شده به ۳۸.۵ درصد رسیده است.

اگر به آمار مشابه در مورد iOS 10 در سال گذشته توجهی کنیم و در همین مدت به نمودرها توجه کنیم، خواهیم دید که در مدت ۲ هفته iOS 10 آمار ۴۸٫۱۶ درصدی از بروزرسانی را داشت که اکنون iOS 11 کمی از نسخه ی قبلی خود عقب‌تر می‌باشد.

شایعات حاکی از آن است که احتمالا این کمپانی قصد دارد قابلیت Apple Pay Cash را نیز به این سامانه عامل اضافه نماید و احتمال دارد این درصد کم به این دلیل باشد که بسیاری از کاربران منتظر هستند تا این قابلیت نیز افزوده شده و به یک باره این بروزرسانی را انجام دهند و بر اساس گزارش‌های رسیده، گویا این بروزرسانی درقالب iOS 11.1 منتشر خواهد شد و اکنون در حال بررسی و تحقیق و توسعه توسط کمپانی اپل می‌باشد.

برای دریافت این بروزرسانی باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانیم زیرا هنوز مهندسان این کمپانی در حال بررسی بیشتر در مورد قابلیت Apply Pay Cash می‌باشند که قطعا برای بی نقص اجرا شدن آن باید زمان بیشتری را صرف بررسی و تحقیق در مورد چگونگی استفاده از این قابلیت انجام دهند و باگ‌های موجود در آن را برطرف نمایند.

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه