شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 

ارسال پیامک از تلفنهای ثابت در آینده نزدیک

دوشنبه 01 آبان 1396

شاید در حال حاضر اگر پیامکی برای شما ارسال کنند که پیش شماره اش برای تلفن های ثابت باشد شما تعجب کنید اما سرویس پیام کوتاه مدتی است که برای تلفن های ثابت نیز فعال شده است، به گزارش خبرگزاری های سازمان مخابرات، از این به بعد تلفن های ثابت نیز توانایی ارسال پیام های متنی به تلفن های ثابت و سایر اپراتورهای سیار را خواهند داشت.

امکانات استفاده از خدمت ارسال پیامک از طریق تلفن های ثابت از سال ۱۳۹۰ در دسترس عموم قرار دارد ولی این سرویس با استقبال خیلی کنی مواجه شده است.

این قابلیت را می توان به چند روش استفاده کرد:

در ابتدا از طریق گوشی های استاندارد بوده که قابلیت دریافت و ارسال پیام متنی را دارا می باشند، تمام مشترکان تلفن ثابت می توانند با خرید این گوشی ها و وارد کردن شماره ی ۹۷۱۷۰۰۰ به عنوان مرکز پیام از این سرویس استفاده کنند، خوبی این روش این است که نیاز به ثبت نام و پرداخت هزینه ی اولیه نیست.

روش دوم ارسال و دریافت پیامک های انبوه با مراجعه به سایت asanak.ir، برای ثبت نام و خرید سرویس دلخواه می توان در این سایت ثبت نام کنید.

این قابلیت قطعا در آینده ای نزدیک برای تمامی کاربران به طور کامل فعال خواهد شد و همگی می توانند از آن استفاده کنند و به زودی دنیای دیجیتال در زندگی تمامی افراد دخیل خواهد شد.

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه