شرکت طراحی سایت رادرایانه

طراحی وب سایت در اهواز

 
 
55

  

پورتال پشتیبانی مشتریان رادرایانه

فعالیت مجموعه راد رایانه طراحی انواع پورتالهای سازمانی ،وب سایتهای اینترنتی ، نرم افزارهای تحت وب و ارائه مشاوره و راهکارهای لازم جهت ایجاد بستری مناسب به منظور رسیدن به یک سازمان الکترونیکی بدون کاغذ (Paperless) منطبق بر فرهنگ اداری ایرانی ، با حفظ قابلیت دسترسی از طریق سیستم های مختلف در یک محیط متمرکز و یکپارچه را ارائه می نماید .
رادرایانه با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مدیران، کارفرمایان، مراکز دولتی، شرکت های خصوصی و ... در استان خوزستان و شهر اهواز، گروهی از متخصصین حرفه ای برنامه نویسی و طراحی سایت در استان را گرد هم آورده است و تا کنون توانسته پروژه های متنوعی من جمله طراحی پرتالهای سازمانی , سایت های شرکتی، طراحی سایت های خبری، طراحی سایت پورتال مشاورین املاک ، طراحی سایت های سازمانی، طراحی فروشگاه های آنلاین و بسیاری از پروژه های دیگر را با موفقیت به سر انجام برساند.

خدمات ما  

آیا گلکسی نوت ۸ در یکم شهریور معرفی می گردد

سه شنبه 27 تیر 1396

آیا گلکسی نوت۸ در یکم شهریور معرفی می گردد؟ همه ی ما می دانیم که سامسونگ در هر سال زمان برگزاری نمایشگاه IFA اقدام به معرفی فبلت های خود می نماید. اما حالا باید منتظر بمانیم که این اتفاق برای پرچم دار سری گلکسی نوت اتفاق می افتد یا خیر؟ البته نباید فراموش کرد که سال گذشته نوت ۷ در چنین نمایشگاهی معرفی نشد.


شایعه ی که به تازگی منتشر شده است نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد یک مراسم در ماه آگوست در شهر نیویورک برگزار نماید و قطعا مراسم معرفی از فبلت گلکسی نوت ۸ در آن اتفاق می‌افتد. اما این خبر در حد شایعه است و هنوز از سوی سامسونگ هیچ خبر رسمی در اینباره منتشر نشده است.

امروز طی گزارش خبرگزاری کره ای The Bell زمان معرفی گلکسی نوت۸ در تاریخ یکم شهریور (۲۳ آگوست) خواهد بود. اما یک وب سایت کره ی دیگر به نقل از یکی از مدیران اجرایی سامسونگ این زمان معرفی را ماه آینده در شهر نیوریک دانسته است همچنین او هیچ اشاره ی در خصوص تایید خبر تاریخ ۲۳ آگوست نداشته است.

البته فراموش نکنیم که هر ساله قبل از رونمایی از پرچم داران، شایعه‌ها و خبرهای زیادی به گوش می‌رسد و گاهی این خبرها به واقعیت نزدیک می‌باشد. باید منتظر بمانیم تا خبرهای رسمی منتشر شود و سامسونگ خود جزئیات بیشتری در این رابطه به کاربران بدهد و در نهایت مشخص نماید زمان معرفی این پرچم دار چه زمانیست.   

مراحل عقد قرارداد جهت راه اندازی وب سایت در رادرایانه

مراحل عقد قرارداد

با ما بیشتر آشنا شوید


   برخی از مشتریان و سازمانهای طرف قرارداد ما ...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه