25 تیر 1403 1402/11/07
کد مطلب: 9
تعداد بازدید: 21

سامانه مدیریت محتوای راد وب

سامانه مدیریت محتوای راد وب

 

سیستم مدیریت محتوای راد وب

در هر مجموعه ای تنظیم فرآیندها بر اساس ضوابط تعریف شده جزء اهداف اصلی آن مجموعه بشمارمی آیند، چرا که در صورت رعایت ضوابط مربوطه با بکار گیری دقت کافی و سرعت عمل لازم شاهد رضایت ذینفعان ، بازدید کنندگان و کاربران خواهیم بود .که در نهایت این رضایت مندی منجر به موفقیت مجموعه می شود. از طرفی در هر مجموعه ای عدم پایش مناسب فرآیندها، هنگام رشد از حالت بهینه خارج شده و بدین صورت بازدهی سازمانی کاهش می یابد. این کاهش باعث بروز بحران در سازمان خواهد شد.به نظر می رسد مناسب ترین راه حل برای فائق آمدن بر مشکلات فرآیندی سازمانهای استفاده از نرم افزارهای اختصاصی و مطلوب است.مجموعه مدیریت فرآیندها ، در تلاش برای بهبود موارد به طور مستمر می باشد. دلایل کافی وجود دارد که مدیریت فرآیندها در مقایسه با شیوه های سنتی مدیریت،مجموعه و سازمانها را قادرمی سازد تا موثر، کاربردی و قابل تغییر باشند.

 

rwps

 

سیستم مدیریت محتوا به صورت کامل توسط مجموعه راد وب تجزیه تحلیل، طراحی و پیاده سازی شده است  و این امکان را در اختیار ما می گذارد که در صورت نیاز تغییرات کلی و جزئی در پرتال های مختلف میسر شود.

 

سرلوحه ما، توجه به نیاز فعلی و آتی مشتریان

امکانات پورتال راد وب

مدیریت مطالب

افزودن مطلب به همراه تصویر، دسته بندی مطالب، نمایش تعداد مشخصی از آخرین مطالب، امکان تائید مطالب قبل از انتشار توسط مدیر سایت،امکان انتشار گالری عکس در متن،افزودن فیلم،امکان درج مشخصات مطلب با توجه به فیلد کاری (پایگاه های  خبری،نهاد های خصوصی و دولتی و ...) ، مدیریت نظرات و تنظیمات seo  جهت بهینه سازی مطالب

پایگاه دانش و مقاله

یکی از مهمترین نیازهای یک سازمان نشر الکترونیک دانش تولید شده در آن است که به وسیله این ماژول امکان مدیریت و ارائه مقالات، فایلهای مرتبط به همراه دسته بندی موضوعی و... را در اختیار شما قرار می دهد.

پرداخت الکترونیک

در این قسمت شما می توانید به وسیله فرمهایی که در سیستم ایجاد کردید عمل پرداخت الکترونیک را با امنیت کامل انجام دهید.چرا که امنیت یکی از مهم‌ترین نیازها در تجارت الکترونیک بشمار می آید وکوچک‌ترین اشکال امنیتی در این گونه سیستم‌ها می‌تواند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به فروشندگان، خریداران و سیستم‌های بانکی وارد نماید.

حسابهای کاربری

در این قسمت امکان مدیریت کاربران و حسابهای کاربری به همراه مدیریت گروههای کاربری و تعیین دسترسی های کاربران جهت دسترسی به اطلاعات موجود در پرتالها و... را در اختیار شما قرار می دهد.

پیوندکده

ماژول پیوندها به شما اجازه می دهد تا به راحتی امکان دسته بندی موضوعی و مدیریت پیوندهای مربوط به سازمان را در اختیار شما قرار می دهد.

پیکربندی بلاکها

این ماژول امکانات تعریف، ایجاد و مدیریت بلاکهای مختلف و تعیین محل و ترتیب نمایش آنها در وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

پیکربندی وب سایت

در این قسمت مدیریت وب سایت امکان پیکربندی کلی و استفاده از کلمات کلیدی با تنظیمات صفحه ورود را در اختیار دارد.

نشریه الکترونیکی

تولید آنلاین مجله الکترونیکی، مشابه یک مجله به همراه تمام صفحات دسته بندی شده و نمایش  مجلات بایگانی شده در شماره های قبلی، ارسال مجله تولید شده به اعضای پورتال، امکان تعیین نقش کاربران برای تولید و انتشار توسط مدیر وب سایت.

لینک های روزانه

این ماژول امکان قراردادن لینک ها و مطالب جالب و خواندنی مختلف، دسته بندی موضوعی، مدیریت لینک ها  و ... را برای وب سایت مورد نظر فراهم می کند.

قوانین و مقررات

این ماژول امکان ایجاد بانک قوانین و مقررات و دستورالعمل های یک سازمان را در قالب مناسب به همراه دسته بندی و گروه بندی موضوع های مورد نظر سازمان را در اختیار شما قرار می دهد.

دفتر یادداشت

امکان دریافت اطلاعات مورد نیاز از طرف بازدید کنندگان در قالب فرمهای تماس با ما، دفتر یادداشت و فرمهای داینامیک تعریف شده در سیستم ذخیره و نمایش یا عدم نمایش اطلاعات در قالب دفتر یادداشت و... را در اختیار شما قرار می دهد.

مدیریت فرم ها

این ماژول امکان ایجاد فرم های الکترونیک با ارسال اطلاعات به ایمیل یا به بانک اطلاعاتی، امکان ساختن انواع فرم های الکترونیک دریافت اطلاعات که اصطلاحا e-form خوانده می شود،استفاده از انواع فیلدهای متنی، لیست، چک باکس  یا رادیو باکس تاریخ و... اعتبار سنجی اطلاعات ورودی را در اختیار شما قرار می دهد.

پیکربندی قالب

امکان پیکربندی نمای ظاهری قالب در بخشهای مختلف، از جمله تنظیمات مورد نیاز در زمینه  اندازه قلم، رنگ قسمت های مختلف ،مدیریت هدر و پاورقی، تصاویرزمینه وبطور کلی مدیریت ظاهر پورتال و وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

آیتم های روزانه

امکان ایجاد بلاک های از قبیل سخن روز، حدیث روز، عکس روز، محصول روز و... متناسب با محتوا  و نیاز پرتال و نمایش این اطلاعات در قالبهای مختلف به وسیله این ماژول در اختیار شما قرار داده می شود.

بریده روزنامه ها

در بسیاری از سازمانها بخش روابط عمومی عهده دار رصد روزنامه ها و مطبوعات بر اساس علایق سازمان می باشد. این ماژول امکان مدیریت بریده جراید و طبقه بندی موضوعی و... را به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار می دهد.

خبرنامه

ارسال خبرنامه به پست الکترونیک اعضا از امکانات این ماژول می باشد، یعنی می توان در هر زمان یا مناسبت خاص یک صفحه که می تواند حاوی پیام یا اطلاعیه ای باشد را برای اعضای ثبت نام کننده در خبرنامه را ارسال نمائید.

خبرخوان RSS

روشی استاندارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که دارای ماهیت خبری در پرتالها و وب سایت ها می باشد که این امکان هم برای دریافت و هم برای به اشتراک گذاری اطلاعات در پرتال موجود می باشد.

دفترچه تلفن و آدرس

همانطور که از نام آن پیداست، این ماژول یک دفترچه تلفن می باشد که بانک اطلاعاتی تلفن ها و آدرسهای مورد نظر یک سازمان را بصورت دسته بندی شده در اختیار شما قرار می دهد.

چارت سازمانی

در این ماژول قادر خواهید بود اطلاعات افراد را به راحتی وارد کرده، سمت های شغلی را تعریف و این سمت ها را گروه بندی نمائید. که در واقع این فرآیند منتهی به تشکیل نمودار سازمانی شما در پرتال خواهد شد.

پیوندهای مرتبط

این بخش از سایت معمولا لینک به سایت های همکارو یاسایت های که با موضوع سایت ما ارتباط موضوعی دارند را مدیریت  میکند .

گالری عکس و فیلم

این پرتال ماژولی تحت عنوان گالری عکس و فیلم  است که در آن انواع فایلها مانند تصاویر و فیلمها دسته بندی و مدیریت می شود .   در واقع راهی آسان برای استفاده از عکس و فیلم مورد نظر است .

تماس با ما

یکی از بخش های مهم در سایتها صفحه ارتباط با ما و یا همان تماس با ما آن می باشد که پلی ارتباطی بین کاربران و مدیران سایت است ،در واقع در این بخش می توان با ایجاد  فرم های  تماس باما که قابلیت استفاده از فیلدهای متنی متعدد ، امکان بارگذاری فایل ، استفاده از کدهای امنیتی را دارند بهره مند شد.

تبلیغات

این ماژول امکان بار گذاری تبلیغات مختلف و تعیین محل نمایش تبلیغ با تنظیم تاریخ شروع و پایان آن با قابلیت تعیین محدودیت برای تعداد دفعات کلیک در جهت مشاهده تبلیغ و... را در اختیار شما قرار می دهد.

بانک اطلاعاتی

در این قسمت شما می توانید یک بانک اطلاعاتی کاملا جامع از اطلاعات خاصی که در سازمان یا شرکت و ... دارید را ایجاد کنید.

نظرسنجی

ایجاد نظر سنجی با سوالات و گزینه های مورد نظر به همراه امکان مشخص کردن شروع و پایان زمان شرکت در نظر سنجی، گزارش گیری از نتایج نظر سنجی به صورت گراف و... را برای شما فراهم می کند.

پروژه ها

پروژه های انجام شده در یک شرکت یا سازمان بیان کننده اعتبار آن سازمان است. که جهت نمایش وضعیت پروژه ها به بازدید کنندگان از وب سایت شما است.  بطور کلی می توانید در این ماژول پروژه ها انجام شده در سازمان را دسته بندی و مدیریت نمائید .

پیکربندی منوها

در این ماژول امکان مدیریت کامل منوهای ایجاد شده در پرتال و نمایش منوهای تعریف شده در انواع مختلف از قبیل منوهای عمودی افقی، شناور و... را در اختیار شما قرار می دهد.

مناقصه و مزایده

این ماژول به شما امکان می دهد تا بانک اطلاعات مناقصه ها و مزایده های سازمان خود را مدیریت و اطلاعات مورد نیاز برای اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده ها را از طریق پرتال در اختیار کاربران خود قرار دهید.

 

 

{{{matalebdownloads}}}