24 خرداد 1403 1402/11/07
کد مطلب: 6
تعداد بازدید: 7

اکسین آزمون

نرم افزار برگزاری آزمون آنلاین اکسین آزمون

سیستم مدیریت اکسین آزمون جهت برگزاری آزمون آنلاین طراحی شده و در واقع سامانه ای کامل برای ساخت و مدیریت برگزاری آزمون ها و امتحانات چند گزینه ایی بصورت آنلاین است .این نرم افزار یک سامانه جامع برای بیمارستانها ، مراکز درمانی ، موسسات آموزشی دولتی و خصوصی ، دانشکده ها و مدارس می باشد و موسسات مذکور این فرصت را دارند که توسط این نرم افزار انواع آزمون های آنلاین را بصورت اینترنتی و تحت شبکه  برگزار نمایند.

 

این سیستم در واقع نوعی برگزاری آزمون به صورت غیر حضوری است و بطور کلی  یک مکانیزم منحصر به فرد برای مدیریت زمان،کاهش هزینه ها و صرفه جویی درمیزان مصرف کاغذ می باشد. همچنین قادر به پشتیبانی و مدیریت صدها شرکت کننده با حداقل امکانات لازم در حوزه سخت افزاری است.

 اکسین آزمون به شما این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین  و تحت وب یک آزمون رابرگزار کنید. در واقع می توانید شرکت کنندگان را مشخص و سوالات آزمون را در این سیستم وارد نمایید. همچنین این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا زمان آزمون را تعیین ودر پایان نتیجه آزمون هر شخص را به صورت خودکارتوسط سیستم  تصحیح و وارد حساب کاربری آنها شود  .

 کاربران پس از اعطای مجوز از طرف مدیر سیستم قادر به مشاهده آزمون خود خواهند بود و علاوه بر آرشیو الکترونیکی، شناسنامه آموزشی هر کاربر، کلیه گزارشات مورد نیاز برای مدیر سیستم و مدیران هر واحد ارائه می شود  .

جهت اطلاع بیشتر از امکانات سیستم مدیریت آزمون آنلاین اکسین آزمون به وب سایت اکسین آزمون مراجعه کنید .
 

 
 
{{{matalebdownloads}}}