24 خرداد 1403 1402/11/07
کد مطلب: 2
تعداد بازدید: 9

برنامه نویسی وب

ایجاد سامانه‌های داینامیک و سامانه‌های مدیریت محتوا، برنامه نویسی سفارشی وب راد وب با در اختیار گذاشتن تجربه و توان علمی خود در همه مراحل از جمله طراحی نرم‌افزار، طراحی دیتا بیس، پیاده‌سازی واسط کاربر در محیط اینترنت برنامه ای اختصاصی با امنیت بالا در اختیار شما قرار می دهد . خدمات برنامه نویسی راد وب، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می‌گیرد، از وب سایت‌های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی رادوب قرار دارند. همچنین تمامی شرکت‌هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین برای کاربران خود هستند و شرکت‌هایی که فقط قصد اطلاع رسانی دارند می‌توانند از خدمات تحت وب ما بهره‌مند شوند.

برنامه نویسی وب

ایجاد سامانه‌های داینامیک و سامانه‌های مدیریت محتوا، برنامه نویسی سفارشی وب

راد وب با در اختیار گذاشتن تجربه و توان علمی خود در همه مراحل از جمله طراحی نرم‌افزار، طراحی دیتا بیس، پیاده‌سازی واسط کاربر در محیط اینترنت برنامه ای اختصاصی با امنیت بالا در اختیار شما قرار می دهد .

خدمات برنامه نویسی راد وب، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می‌گیرد، از وب سایت‌های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی رادوب قرار دارند. همچنین تمامی شرکت‌هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین برای کاربران خود هستند و شرکت‌هایی که فقط قصد اطلاع رسانی دارند می‌توانند از خدمات تحت وب ما بهره‌مند شوند.

امروزه برنامه نویسی وب و ایجاد سایتها جزء لاینفک طراحی سایت می‌باشد و بخش برنامه نویسی راد وب با استفاده از نیروهای متخصص خود پروژها و ایده‌های شما را در زمینه‌های مختلف  با رعایت کامل مسائل امنیتی و بر اساس اصول مهندسی طراحی و پیاده‌سازی می‌کنند.

یکی از دلایل استفاده و کاربرد بی شمار از برنامه نویسی تحت وب، می توان به دسترسی آسان آن در هر زمان و مکان با انسجامی دقیق در چارچوبی محفوظ و امن با طراحی اصول مهندسی نیز اشاره کرد.

 

  • برنامه نویسی PHP - jQuery
  • طراحی بانکهای اطلاعاتی MySQL و Oracle
  • ایجاد CSSهای بهینه برای وب سایت
  • استفاده از تکنولوژی WEB2
  • جاوا اسکریپت و XML
  • ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی

 

 

الکترونیکی سازی فرایندهای سازمانی

مدیریت فرآیندهای سازمانی یک رویکرد مدیریت با تمرکز بر همتراز نمودن تمامی جنبه های یک سازمان با نیازمندی ها و خواسته های مشتریان سازمان می باشد. این رویکرد، یک رویکرد مدیریت کلی نگر برای ترویج کارایی و اثربخشی یک سازمانی با تلاش برای نوآوری، انعطاف پذیری و یکپارچگی با فناوری است. مدیریت فرآیندهای سازمانی ، در تلاش برای بهبود فرآیندها به طور مستمر می باشد. دلایل کافی وجود دارد که مدیریت فرآیندهای سازمانی در مقایسه با شیوه های سنتی مدیریت سلسله مراتبی، سازمانها را قادر می سازد تا مؤثرتر، کاربردی تر  و قابل تغییرتر باشند.

 با الزامات دولت محترم به دستگاههای اجرایی در راستای ارائه خدمات الکترونیک به مردم شرکت راد وب از اولین پروژه‌های دولتی خود با این دیدگاه نسبت به تحلیل و آنالیز اینگونه وب سایتها اقدام نمود.

 

سامانه پرتال پیشرفته راد وب

بر اساس تجربه طولانی مدت  ما در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب براساس شناختی که از مشتریان پیدا کردیم، بر آن  شدیم   تا سیستمی کاملا ماژولار و داینامیک با قابلیتهای انعطاف‌پذیر ایجاد کنیم، این سامانه به زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعات MySQL طراحی و پیاده‌سازی شده است و به عنوان یک سامانه قدرتمند مدیریت محتوا قابل ارائه به بخشهای دولتی و خصوصی می‌باشد.
 

بلاک 19 پیدا نشد.

{{{matalebdownloads}}}